Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Квартирне питання для бізнесу

Квартирне питання для бізнесу

Консалтингова компанія “Українська торгова гільдія” (Київ) прогнозує дефіцит офісних приміщень у Львові до 2010 року.

 “Перспективи ринку офісної нерухомості (Львова) оцінюють як дуже великі, а насичення ринку прогнозують не раніш ніж 2010 року”, – повідомляє прес-служба компанії з посиланням на генерального директора Вадима Непосєдова.

Нині фахівці “Української торгової гільдії” констатують дефіцит офісних приміщень на ринку нерухомості Львова, що сприяє підвищенню орендних ставок. “Заповнюваність офісних центрів перебуває на рівні 95-100%, це сприяє зростанню ставок оренди, темпи якого протягом 2005 року становили близько 20%”, – цитує прес-служба гендиректора компанії В. Непосєдова.

За даними компанії, нині у Львові працюють понад 25 офісних будинків. “Загальний обсяг офісних приміщень у місті становить приблизно 240-280 тис. кв. м”, – інформує прес-служба.

У 2006-2008 роках на ринку офісної нерухомості Львова планують увести в експлуатацію близько 30 тис. кв. м приміщень, що суттєво не змінить ситуації – попит перевищуватиме пропозицію. “...Падіння рівня орендних ставок не буде, ринок перебуватиме у фазі росту”, – зазначено в повідомленні.

Основний обсяг офісних приміщень становлять відремонтовані й не відремонтовані адміністративні будинки, а також офіси на перших поверхах житлових будинків центральної частини міста. Діапазон цін на офісні приміщення становить від 3 доларів за кв. м на околицях до 30-50 доларів за кв. м у центрі міста, стверджують фахівці “Української торгової гільдії”.

Представник компанії, у власності якої перебувають кілька офісних будинків у Львові, котрий побажав залишитися неназваним, розповів “Газеті”, що насправді орендодавці зіштовхуються з низкою проблем. “Наша компанія пропонує офісні приміщення у відреставрованих будинках у центрі міста. Квадратний метр коштує від 50 до 100 гривень, причому сюди закладено всі витрати на електроенергію, воду, прибирання. Мусимо визнати, що здати в оредну ці офіси дуже й дуже важко”, – повідомив представник компанії.

За його словами, для дрібного та середнього львівського бізнесу така ціна не по кишені, вони звертають свої погляди на околицю, а профільні клієнти, для бізнесу яких важливе престижне місце в центрі, знеохочуються через проблему паркінгу. “Кожен бізнесмен, в якого справи йдуть добре, розраховує на те, що до нього в офіс не лише приходитимуть, а й приїжджатимуть в авто. Паркінгових майданчиків у центрі практично немає, сподіваємося, що мерія виконає свою обіцянку й таки розпочне їх організацію”, – розповів “рантьє”.

http://www.gazeta.lviv.ua/


Комментариев: 0    Просмотров: 384

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus