Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Паркiнги розкуповують швидше за квартири. Пiдземна стоянка вдвiчi дорожча за гаражний бокс

Паркiнги розкуповують швидше за квартири. Пiдземна стоянка вдвiчi дорожча за гаражний бокс

Нове житло в обласних центрах тепер теж будують з пiдземними автостоянками. Лiфт пiднiмає до квартири за хвилину. Житло в таких новобудовах коштує на 20% дорожче, нiж у звичайних будинках. Мiсця на пiдземних стоянках розкуповують у першу чергу.

За два роки у Рiвному звели 10 багатоповерхiвок, у кожнiй з яких передбачено до 6 мiсць для легковикiв. Вони займатимуть половину периметра будинку.

— Гаражi на першому поверсi житлових будинкiв у спальних районах Рiвного продають по 4–5 тисяч доларiв, а в центрi — по 7–8 тисяч, — повiдомив керiвник агентства нерухомостi ”Кадет СВС” Андрiй Андрущенко, 30 рокiв.

Повноцiннi паркiнги у мiстi з’являться до 2010 року, коли зведуть новий мiкрорайон мiж вулицями Млинiвською, Корольова та Соборною, повiдомили в управлiннi капiтального будiвництва Рiвненського мiськвиконкому. Пiд житловими будинками буде трирiвневий пiдземний паркiнг, який вмiщатиме не менше двохсот машин.

Такi самi будинки, де перший поверх повнiстю вiдведено пiд гаражi, будує i Тернопiль. Але пiд ними запроектовано до 40 гаражiв, а не 5–6, як у Рiвному. Будувати їх мiськрада дозволила. А треба зважати, що люди часто тримають у гаражах запаси бензину, газовi балони i легкозаймистi речi. Чи витримають стiни будинку пожежу або вибух, мiськi посадовцi не повiдомили. Поки люди на це не зважають, рiелтори пропонують ”квадрат” такої квартири на $50–100 дорожче за житло без гаражiв.

Будинки з повноцiнними пiдземними паркiнгами, якi мають потужне бетонне перекриття, в Тернополi будують ”Добробуд” та ”Технотерн-плюс”. Але цiна ”квадрата” їхнього паркiнга — близько $400.

— Пiд нове житло мiсто може видiлити лише 200 гектарiв, — каже директор агентства нерухомостi ”Яворина” Юрiй Венгринович, 42 роки. — Тому в Тернополi ведуть ущiльнене будiвництво в житлових кварталах на житломасивах Схiдний, Дружба i так званiй Алясцi. Купити житло i мiсце у пiдземному паркiнгу може тiльки третина новоселiв.

У Львовi лише кожна п’ята новобудова має однорiвневi пiдземнi паркiвки, каже комерцiйний директор агентства нерухомостi ”Ганеш” Юрiй Лазуркевич, 27 рокiв. Мiсця для машин розкуповують швидко, хоч коштують вони $6 тис. Компанiя резервує їх для охочих придбати квартири на 2–3 кiмнати.

Новий мiкрорайон Вiнницi ”Подiлля” вирiшили зразу будувати з двома пiдземними стоянками — по 126 мiсць кожна. Мiсця в паркiнгу вдвiчi дорожчi за звичайний гараж.

Задовольнити попит i знизити цiни можна. Київ будує гаражi на 4–6 поверхiв, з офiсами нагорi. Один вмiщає майже 400 легковикiв. Кiлька таких уже працюють на вулицях Гмирi та Руденко, що на столичних Позняках. До сусiднiх будинкiв — 50 метрiв. У Тернополi та Львовi офiсно-гаражнi комплекси можна зводити поруч iз житловими кварталами. Столичнi будiвельники уже давно пропонували свою допомогу.


Цiни на пiдземнi автостоянки, $ за кв. м


Вiнниця 320
Київ 520–750
Львiв 200–400
Рiвне 210–340
Тернопiль 200–400
Чернiвцi 250–500


В Одесi зведуть 17 паркiнгiв

Будiвництво трьох надземних п’ятиповерхових паркiнгiв почнуть у вереснi в Суворовському районi Одеси. Їх почергово зведуть на територiї вiдкритих автостоянок. На час будiвництва легковики переводитимуть на iншi майданчики. Мiсто пропонує забудовникам також спорудити два пiдземнi гаражi, щоб для стоянки було бiльше мiсця. До 2010 року в Одесi планують звести 17 паркiнгiв, повiдомили в мiськрадi.

Гаражi над залiзницею

Щоб забезпечити москвичiв мiсцями для автiвок, компанiя ”Трансвей” пропонує будувати в межах мiста багатоповерховi перекриття над залiзничними колiями. Проект схвалила влада росiйської столицi. Головна перевага — не треба видiляти пiд автостоянки дефiцитнi територiї. Перший комплекс здадуть бiля Савеловського вокзалу Москви за два-три роки.

http://www.gpu-ua.info/index.php?&rid=54


Комментариев: 0    Просмотров: 309

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus