Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Генпрокурор Махніцький забув, що живе у віллі

Генпрокурор Махніцький забув, що живе у віллі

Генпрокурор Махніцький забув, що живе у віллі

У власноруч заповненій ним декларації цей факт чомусь не зазначений На вiллi майже у центрi Винникiв, мiстечка неподалік Львова, уже десять рокiв живе нинiшнiй генпрокурор України Олег Махніцький. Називають її місцеві загадково -- "вілла М". Про те, що на розi вулиць Франка та Ломоносова, за автобусною зупинкою, будинок саме Махнiцького, у Винниках, мабуть, вже i собаки на кожному подвiр'ї гавкають. Для людей, якi живуть поруч, факт сусiдства з генпрокурором очевидний.

"Живе тут. Давно живе", - з усмiшкою каже його сусід з вулицi Франка. Ciм'я Махнiцьких оселилася у Винниках десять рокiв тому. Люди згадують, що на мiсцi прокурорського будинку стояла непримiтна одноповерхова цегляна хата, дуже схожа на сусiднi. Сусiди навiть називають суму, за яку її купили, - 15 тисяч доларiв. У вiллi, як тепер називають житло генпрокурора, досi жила вся сiм'я: батьки i двоє дiтей - син Вадим та донька Мар'яна. "Не думайте, що то дача. Живуть вони в тому будинку, але, вiдколи Махнiцький став генпрокурором, його тут взагалi не видно, а їх -- зрiдка", -- розповiдає сусiд з будинку навпроти. "Нормальнi сусiди, жили тут зi всiма дуже добре, спiлкувалися. Так було, аж доки не розбудувалися, не закрилися огорожею. Вiдтодi змiнилися. Тепер їх не бачимо, тiльки ту огорожу видно", - згадує інша сусiдка Махнiцьких. Змiни у сiм'ї сталися, вiдколи Олег Iгорович став депутатом Верховної Ради. Позначилося це i на його особняку у Винниках. Чоловiк з будинку навпроти розповiдає: "Три роки тому вiн (Махнiцький. -- Ред.) все перебудував. Огорожу навiть. Грунтовно так. Я з ним не контактую, але знаю, що буває тут регулярно. Пiсля того як обрали (в. о. генпрокурора. -- Ред.), то вже не видно його. А то бував. Ну, в нього така посада, що не може бути тут постiйно". Появу шикарної огорожi Махнiцьких можна побачити з допомогою сервiсу "Google maps" -- на його фото зразка 2011 року. Тут зображена стара червона, а на нашому, сучасному -- нова вже з воротами, буквою "М", яка, очевидно, мала б означати прiзвище, i оригiнальним гербом. Правда, як видно з фото, задля нової хвiртки довелось понищити стовпцi й арку над ними.

Збудував, то хай би i жив собі чоловік. Але оскільки пан Махніцький сьогодні як генпрокурор є головним відповідальним за законність у країні, то хочеться поставити йому ряд питань, що виникли у нас після візиту у Винники.

По-перше, у декларацiях про доходи Олег Махнiцький хоч i згадав про житло, два власнi будинки, однак площа їх зовсiм невелика - 76,1 та 59,9 "квадратiв". До вiлли "М" вони явно не дотягують. Та й на сина, доньку або ж дружину будинок теж не зареєстрований. То невже генпрокурор такий забудькуватий, що не пам'ятає, де живе?

По-друге, у роки будівництва вілли пан Махніцький працював юристом і, якщо вірити деклараціям, очолюючи земельну комісію міськради, неабияк бідував. 2011-го задекларував свої заробiтки - лише 1950 гривень... на рiк. А за пiдсумками 2012-го сума становила вже 13 604 гривнi. Важко повiрити, що генпрокурор зумiв вибудувати віллу i встановити нову огорожу власним коштом. Де ж Махнiцький узяв грошi? Можливо, із сiмейного бюджету? Але ні, дружина й син генпрокурора заробляють трохи бiльш як голова сім'ї, але фінансувати будівництво навряд чи здатні - у 2011-му сума їхнього доходу становила 32 380 гривень, а у 2012-му - поза 40 000. А ще люди згадують, що до будинку Махнiцького часто приїжджають дорогi автiвки -- японськi, нiмецькi iномарки. "У нього - "Тойота Кемрi", а жiнка їздить "Фольксвагеном Гольф", - згадує сусiд. Але автiвок, якими користується родина, пан генпрокурор теж не вказав.

Автор: Тарас Вархоляк

Источник: Еxpres.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 997

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus