Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Виставка MIPIM 2014 показала впевненість інвесторів щодо перспектив ринку комерційної нерухомості

Виставка MIPIM 2014 показала впевненість інвесторів щодо перспектив ринку комерційної нерухомості

Виставка MIPIM 2014 показала впевненість інвесторів щодо перспектив ринку комерційної нерухомості

У ході MIPIM 2014, найбільшої виставки нерухомості, інвестори виявили винятково позитивні настрої щодо європейського ринку комерційної нерухомості. Про це заявили 85% делегатів - такі дані показують результати нового опитування провідної міжнародної консалтингової компанії у сфері комерційної нерухомості CBRE.

У рамках міжнародної виставки MIPIM 2014, яка відбулася в Каннах з 11 по 14 березня, компанія CBRE провела опитування понад 300 фахівців у сфері комерційної нерухомості щодо їх настроїв стосовно ринку європейської комерційної нерухомості. Дослідження показало, що більшість респондентів налаштована дуже оптимістично. Ця тенденція вигідно відрізняється від настроїв 2013 року, близько 77% респондентів описують свій настрій як «більш позитивний» або «такий самий», як і минулого року.

Результати опитування компанії CBRE засвідчують, що рівень впевненості інвесторів повернувся до рівня 2007 року. Більше половини (53%) респондентів заявили, що вони налаштовані або «більш оптимістично», або «майже так само», як у 2007 році.

Найпривабливішим сегментом комерційної нерухомості в 2014 році інвестори назвали офісну нерухомість (40%), торгівельну нерухомість вказали 32% і складську - 28%. Як і раніше, зберігається високий попит на ключові ринки - Великобританія, Німеччина і Франція (40%).

Сергій Сергієнко, керуючий партнер афілійованого офісу компанії CBRE в Україні, зазначає: «Відчутно позитивний настрій інвесторів, безсумнівно, відображає позитивні процеси на європейському ринку комерційної нерухомості, які ми спостерігаємо останні квартали. Цей факт міг би вплинути і на ринок комерційної нерухомості України, однак внаслідок інвестиційно непривабливої політики колишньої влади, а також нинішніх політичних подій, Україна поки залишається поза увагою світових інвесторів. Проте більшість засвідчує, що виведення країни з політичної та економічної кризи, що сподіваємося стане результатом нинішніх подій, позитивно відзначиться на інвестиційній привабливості країни, і безсумнівно приведе до відродження інтересу інвесторів до ринку комерційної нерухомості України в найближчій перспективі».

Источник: CBRE


Комментариев: 0    Просмотров: 815

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus