Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Не словом, а ділом

Не словом, а ділом

Не словом, а ділом

24 лютого 2014 року компанія «Інтергал-Буд» заявила про підтримку загиблих з «Небесної сотні» на Євромайдані та закликала колег з будівельної галузі до надання допомоги родинам загиблих.

Компанія «Інтергал-Буд» неодноразово виступала та продовжує закликати інших забудовників м. Києва та України приєднатися до акції щодо благодійної допомоги сім΄ям загиблих та постраждалих на Євромайдані, а сама надає приклад –не словом, а ділом.

Компанія «Інтергал-Буд» уже розпочала процес передачі квартир родинам «Небесної сотні». Однокімнатну квартиру в житловому комплексі «Яскравий» в Оболонському районі м. Києва передано сім΄ї жорстоко вбитого В’ячеслава Веремія, журналіста видання «Вести», у якого залишилася дружина та чотирирічний син. Вже на початку 2015 року вони зможуть переїхати в нову квартиру з ремонтом та необхідним обладнанням.

Погашено залишок по розстрочці квартири в ЖК «Паркові Озера» в Дніпровському районі м. Києва родині Сергія Бондарєва, загиблого при першому штурмі біля Будинку Профспілок, у якого залишилася вагітна дружина.

Однокімнатну квартиру також отримає сім’я Костенка Ігоря — активиста Євромайдану, студента географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, який працював журналістом інтернет-видання «Спортаналітика».

Ще декілька квартир буде передано у житловому будинку, що розміщений за адресою вул. Наукова 2-а у місті Львові.

Наш священний обов'язок перед пам'яттю загиблих - збудувати нову Україну, про яку вони мріяли, за яку вони боролися. Ми віримо, що відбудеться реформа державної політики, корупцію в нашій країні буде знищено, буде збудовано новий уряд, а влада повернеться обличчям до свого народу і буде діяти лише в інтересах України.

Источник: intergal-bud.com.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 478

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus