Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Освоєння Троєщини

Освоєння Троєщини

На перетині Милославської і Лісківської київміськбудівці спорудили дві багатоповерхівки, в яких оселяться 566 родин

Ще один “автограф” мальовничій Троєщині залишила по собі холдингова компанія “Київміськбуд”. У 24-му мікрорайоні цього “високорослого” масиву здано під ключ дві ошатні багатоповерхівки загальною площею 33 тисячі квадратних метрів.

За традицією знана будівельна компанія влаштувала день відкритих дверей. Це така собі неформальна процедура, під час якої підрядники спілкуються з інвесторами, тобто з власниками помешкань. Отож біля парадних під’їздів можна було почути не тільки радісні вітання, а й зауваження та побажання новоселів.

Як розповів голова правління акціонерного товариства “Домобудівний комбінат № 4”, депутат Київради Петро Шилюк, очолюваний ним колектив упорався з роботою трохи раніше. Тому є деякий “люфт”, щоб до визначеного в угодах терміну усунути всі недоробки: десь поправити східці, комусь допомогти замінити шпалери чи довести до ладу сантехніку...

До речі, троєщинська сторінка трудової біографії четвертого домобудівного списана вже доволі густо. Флагман “Київміськбуду” почав тут “обживатися” ще в 2000 році. Відтоді на цьому масиві, який за кілька років отримає метрополітен і стане ще привабливішим, домобудівники звели 206 тисяч квадратних метрів житла. Причому акцент роблять на нових технологіях панельного будівництва. В такий спосіб споруджують доволі респектабельні висотки. Скажімо, ці дві новобудови своїми центральними секціями “злітають” на 22-поверховий рівень. За словами Петра Шилюка, для опорядження квартир використовували вітчизняні матеріали, зокрема ламіновані столярні вироби, металопластик. Одне слово, майже все наше, окрім хіба що лінолеуму. Він — імпортного “покрою”.

Під’їхавши до троєщинських висоток, президент холдингової компанії “Київміськбуд”, депутат Київради Володимир Поляченко одразу ж потрапив у щільне коло новоселів і журналістів.

— Четвертий домобудівний спорудив на цьому масиві 18 будинків,— каже Володимир Аврумович.— Це відповідь тим опонентам, які стверджують, що нібито наш холдинг — монополіст, зводить житло в центрі столиці і всім заважає..

Володимир Поляченко нагадав про те, що вдосконалення київміськбудівської практики залучення народних інвестицій у житлове будівництво відбувається вже протягом 11 років. Як відомо, початок цієї неординарної справи припав на кризові часи, обтяжені ще й “славою” горезвісних трастів і всіляких фінансових пірамід, котрі виманили гроші в людей і щезли з горизонту дикого ринку. Деякі аналогії й збіг певних обставин змусили журналістів запитати у Володимира Поляченка: чи вплинув розголос афери “Еліта-Центру” на стосунки інвесторів і “Київміськбуду”? Виявляється, люди ще більше стали довіряти холдингу, стверджує Володимир Аврумович.

— Я ніколи не кажу — кидайте всіх і йдіть до нас,— веде він далі.— Треба знаходити порядних партнерів, а також цікавитися тим, що за душею в забудовника. Скільки працює людей, яка техніка, чи є дозвіл на виконання робіт...

Облишивши тему тіньових схем обкрадання людей, Володимир Поляченко повернувся до приємних речей, про які, на його думку, завжди варто говорити. Приміром, про те, яким комфортним для проживання вже за півроку стане 24-й мікрорайон Троєщини. Поряд з новобудовами, до яких вселилися тамтешні мешканці, зведуть блоки соціально-побутового обслуговування. В них розмістяться відділення банків, крамниці (навіть ювелірні), салони краси, стоматологічні кабінети, перукарні, аптеки, фітнес-центр... На завершальній стадії — проектування школи і дитячого садочка. До слова, освоєння троєщинської території, принаймні для київміськбудівців, завершилося. Вільних ділянок для забудови тут наразі немає. Доведеться вирушати у мікрорайони, які потребують величезних капіталовкладень. Скажімо, Позняки-2. І хоча там спочатку потрібно відселити 250 родин, насипати приблизно три мільйони кубометрів ґрунту, прокласти сотні кілометрів ліній електропередач, каналізаційні й інші мережі, фахівці “Київміськбуду” альтернативних варіантів розвитку містобудування не бачать. Тим паче що на Позняках-2 є можливість звести щонайменше півмільйона квадратних метрів житла.

Ще одна адреса новобудов столичного холдингу — проспект Червонозоряний. Там київміськбудівці вже примітили ділянки під забудову. Щоправда, знову доведеться відселяти багатьох мешканців, яких у кожній оселі зареєстровано по кілька сімей...

http://www.kreschatic.kiev.ua/


Комментариев: 0    Просмотров: 542

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus