Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Заселення у будинок по вул. Саперно-Слобідській, 24

Заселення у будинок по вул. Саперно-Слобідській, 24

Заселення у будинок по вул. Саперно-Слобідській, 24

У березні 2014 року розпочалось заселення мешканців у будинок по вул. Саперно-Слобідській, 24. Житловий будинок по вул. Саперно-Слобідській - 25-поверховий будинок на 190 квартир комфорт-класу компанії «Інтергал-Буд», що розташований на правому березі Києва в Голосіївському районі.

Основні переваги будинку - близькість до центру міста, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка. Поруч з будинком знаходиться гіпермаркет "Леруа Марлен" з торговою галереєю та паркінгом.

На перших поверхах житлового будинку розташовані комерційні приміщення, незабаром тут відкриється магазин дверей та офіси. На прилеглій території облаштовано дитячий майданчик, на якому встановлено сертифіковане обладнання компанії КСІЛ - найбільшого виробника в області виготовлення дитячих майданчиків з 40-річним досвідом. У квітні-травні 2014 року буде повністю завершено благоустрій території.

Квартири передаються покупцям з повноцінним сучасним ремонтом «під ключ». Оздоблення передбачає якісний сучасний ремонт у всіх приміщеннях квартири, укладання кахлю і ламінату на підлозі, поклейку шпалер, установку сантехнічних приладів, кухонних гарнітурів і електричних плит. Покупцям надається декілька варіантів на вибір.

Незважаючи на політичну та економічну ситуацію в країні, компанія «Інтергал-Буд» продовжує виконувати свої зобов΄язання перед покупцями. Роботи по всім об΄єктам ведуться у відповідності з графіками будівництва.

Про компанію: Компанія "Інтергал-Буд" заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. Компанія розвиває великий портфель проектів - за час своєї діяльності "Інтергал-Буд" реалізувала понад 50 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 600 тисяч кв. м. Тільки у Києві в 2013 року було введено в експлуатацію майже 100 тис. кв. м житла.

Источник: intergal-bud.com.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 835

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus