Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA

Укрреставрация

Фінансова компанія ”Укрреставрація” зареєстрована 4 жовтня 2004 року в місті Києві у формі Товариства з обмеженою відповідальністю. Має Ліцензію Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг серія АВ № 614874 на здійснення діяльності із залучення коштів установників управління майном для фінансування будівництва, а саме: діяльності з залучення фінансових активів фізичних та юридичних осіб для фінансування об\"єктів будівництва - житлових будинків, нежитлових приміщень та паркінгів. В своїй діяльності Фінансова компанія керується Законом України « Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», Законом України \"Про фінансово - кредитні механізми i управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю\", Ліцензійними умовами провадження діяльності із залученням коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва.

Партнерами ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” є відомі будівельні компанії – забудовники, а саме: Українська спеціальна науково-реставраційна проектно-будівельно-виробнича корпорація «Укрреставрація», ПАТ «Трест Київпідземшляхбуд-2», ПрАТ «Комплексне підприємство широкопрофільного будівництва-2», ПрАТ «Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче товариство «Україна–Реставрація», ПАТ «Проектно-будівельний комплекс «Схід», що дає змогу виконувати договірні зобов’язання з інвесторами Фонду Фінансування будівництва.

ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” володіє багатим досвідом у реалізації об’єктів будівництва, що дозволяє бездоганно виконувати свої функції. Введені в експлуатацію об’єкти будівництва – житлові будинки з підземними паркінгами по вул. Бориспільська 6, Бориспільська 12-В та Російська 45-В в Дарницькому районі міста Києва, будинок по вулиці Ярославська 7/9 в Подільському районі міста Києва. Будуються житлові будинки з нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом №5 у складі забудови 6-го мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні( друга черга будівництва) та №7 (секція 4,5,6) у 2-му мікрорайоні житлового масиву «Позняки» у Дарницькому районі м.Києва, житловий будинок по вул.Каунаській,2-А в Дніпровському районі м.Києва.

Незважаючи на непросту ситуацію, що склалася на будівельному ринку України, завдяки професійним та своєчасним діям, компанія не тільки зберегла але й примножила потужний кадровий та технічний потенціал.

Колектив ТОВ ” Фінансова компанія ”Укрреставрація” – це високопрофесійні люди з великим життєвим досвідом та енергійні перспективні молоді фахівці, які забезпечують успіх роботи компанії.

Послуги, які надає Фінансова компанія ”Укрреставрація”:

-Створення та управління фондами фінансування будівництва.
-Залучення інвесторів та оформлення їх участь в фінансуванні об’єкта будівництва, саме: квартир, паркомісць, нежитлових приміщень .
-Оформлення зміни об’єкта інвестування.
-Оформлення уступки (відступлення) права вимоги інвестора на користь третіх осіб.

Контактная информация
Адрес:Киев, Подольский р-н., Фрунзе, 1-3.
Телефон:(+38 044) 467-68-50
(+38 044) 467-68-06
E-mail:fk_ukrrest@ukr.net
Вебсайт:http://www.ukrrest.kiev.ua/
Проекты компании