Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
Жилой комплекс «Молодіжний квартал» Осокорки-2,3,4 (м. Осокорки), буд. майд. N 9»

Жилой комплекс "Молодіжний квартал» Осокорки-2,3,4 (м. Осокорки), буд. майд. N 9"

Просмотров: 6376

Адрес: Киев, Дарницкий р-н., ул. Чавдар, 9.
Застройщик:
Класс комплекса: Эконом
Состояние: действующий
Сдача: 2011
Стоимость м2: от 9 500 грн
Площадь: от 66.74м2 до 98.4м2
Этажность: 22
Телефон: +38(044) 254-22-22

Описание ЖК «Молодіжний квартал» Осокорки-2,3,4 (м. Осокорки), буд. майд. N 9»

«Молодіжний квартал» Осокорки-2,3,4 (м. Осокорки), буд. майд. N 9

«Молодіжний квартал» розташований в житловому масиві «Осокорки-Північні» в Дарницькому районі м. Києва неподалік від станції метро «Осокорки» являє собою комплекс багатоповерхових житлових будинків з об'єктами культурно-побутового призначення.

3-секційний 20-22-поверховий житловий будинок, розташований на ділянці N 9, території мікрорайонів 2,3,4 житлового масиву «Осокорки-Північні» в Дарницькому районі м. Києва.

Кількість секцій будинку: три

Кількість поверхів 1,2,3 секції: 1 секція — 22 поверхи; 2,3 — 20 поверхів (кожна)
 
Стіни:
зовнішні — залізобетонні панелі заводського виготовлення товщиною 160 мм з подальшим зовнішнім утепленням із ефективного утеплювача; фасад вентильований.

стіни в лоджіях — залізобетонні панелі товщиною 160 мм заводського виготовлення з зовнішнім утепленням з ефективного утеплювача, оштукатурені.

внутрішні — збірні залізобетонні панелі товщиною 160 мм.

Перегородки: залізобетонні, керамзитобетонні.

Перекриття: збірні залізобетонні панелі товщиною 160 мм.

Горище: холодне,   висотою 2,1м.

Покрівля: рулонна з внутрішнім водовідведенням.

Зливостік: внутрішній.

Характеристика протипожежних заходів: у санвузлах передбачено установку пожежної шафи над унітазом з окремим краном для приєднання шланга (рукава) з можливістю його використання, як первинний пристрій внутрішньо-квартирного пожежогасіння; сходові клітини — незадимлювані; освітлення сходової клітини — природне, в нічний час — електричне; наявність протипожежного водопроводу — на кожному поверсі; місця загального користування обладнані системою протипожежної автоматики;

Сміттєпровід (розташування): сміттєприймачі — на кожному поверсі; сміттєзбірники — на перших поверхах.

Кількість ліфтів: по 3 в кожній секції: два ліфти пасажирських вантажністю 400 кг; один ліфт вантажопасажирський вантажністю 1000 кг (також для транспортування пожежних підрозділів).

Висота типового поверху: 2,80 (від підлоги до підлоги)

Столярка: вхідні двері в квартири — металеві, протиударні; внутрішні двері в квартирах — дерев'яний каркас обшитий ламінованою ДВП; вікна — металопластикові з двокамерними склопакетами; на лоджіях, де передбачено проектом засклення, встановлюються металопластикові вікна з заскленням в одне скло.

Внутрішні опоряджувальні роботи квартир
 
житлові кімнати, передпокої, холи, коридори: стелі — клейове пофарбування; стіни — шпалери вітчизняного виробництва; підлога — лінолеум на теплозвукоізолюючій підоснові (розміром на приміщення).

кухні: стеля — клейове пофарбування; стіни —  шпалери, що миються, вітчизняного виробництва; підлога — лінолеум на теплозвукоізолюючій підоснові (розміром на приміщення).

санвузли (ванна, туалет): стеля та стіни   — підготовка та чистове опорядження не виконується; підлога — виконується гідроізоляція та цементно-піщана стяжка.

Місця загального користування:

ліфтовий хол, коридори та сходові клітини: стеля — клейове пофарбування; стіни ліфтових холів 1 -го поверху — керамічна плитка; стіни типових поверхів — водоемульсійне пофарбування; підлога сходових клітин — бетонне покриття; підлога коридорів, ліфтових холів — керамічна плитка; вхідні двері будинку — металопластикові; двері — металеві та дерев'яні; вікна — металопластикові.

Тип опалювальних приладів: радіатори чавунні вітчизняного виробництва.

Тип плит: електроплити вітчизняного виробництва.

Електропроводка: з мідних дротів.

Телефонізація: підводка мереж телефону та телебачення виконується до щитів, розташованих на кожному поверсі. Введення в квартиру від щита та розведення по квартирі не виконується.

Сантехобладнання: 1-кімнатні квартири: 1 ванна сталева, 1 умивальник, 1 унітаз вітчизняного виробництва; 2,3-кімнатні квартири: 1 ванна сталева, 1 умивальник, 1 унітаз, 1 кутовий рукомийник вітчизняного виробництва; мийки на кухнях — не встановлюються, передбачено тільки місця для їх підключення; крани передбачені — шарові.

Система опалення: однотрубна з верхньою розводкою.

Системи холодного та гарячого водопостачання: Холодне та гаряче водопостачання передбачено двозонним; подача холодної води 1-ї зони передбачене через подаючі магістралі, що проходять по підвалу будинку, подача холодної води 2-ї зони передбачена через подаючі магістралі, що проходять по горищу будинку; подача гарячої води передбачена від магістралей у підвалі через головні стояки та подаючі мережі, що проходять під стелею коридорів, передпокоїв та санвузлів квартир 11-го поверху — для першої зони, по горищу — для другої зони. Перемичка, що кільцює стояки гарячої води, проходить по підвалу будинку (для першої зони) та під стелею коридорів, передпокоїв та санвузлів квартир 11 поверху (для другої зони); прокладка комунікацій по 11-му поверху в виступаючих коробах, трубопроводи систем холодного та гарячого водопостачання — сталеві.

Установка та розміщення усіх видів лічильників: електролічильники — поквартирно з установкою їх у транзитному коридорі; установка лічильників холодної та гарячої води — поквартирно; облік тепла — загальний для будинку; витрати холодної води: взагалі по будинку та окремо на полив прилеглої території враховується окремими водолічильниками, що розташовані в насосній станції.

Благоустрій: зовнішнє освітлення — згідно проекту; дороги — асфальтобетонне покриття; тротуари, доріжки — асфальтобетонні та з ФЕМів; передбачені майданчики для відпочинку, дитячі, для господарських цілей та гостьові для транспортних засобів.

Площа квартир являється проектною, остаточні розрахунки проводяться по фактичним даним технічних паспортів БТІ.

Примітка: забороняється самостійно демонтувати транзитні інженерні мережі, вентблоки та будівельні конструкції.

Новостройки Аркада

Новостройки на карте

Новостройки от 1 187 $