Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow За 10 років ціни на нерухомість у Швеції виросли майже вдвічі

За 10 років ціни на нерухомість у Швеції виросли майже вдвічі

За 10 років ціни на нерухомість у Швеції виросли майже вдвічі

Незважаючи на невелике зниження цін у минулому грудні, у 2011 році шведська нерухомість продовжить дорожчати.

За останні 10 років кооперативні квартири у Швеції подорожчали на 153%, а будинки - на 72%, повідомляє The Local. У грудні, за даними галузевої організації ріелторів Mäklarstatistik, було відзначено 4%-ве зниження цін на кооперативні квартири. Однак експерти називають це явище тимчасовим.

У грудні ціни на квартири в центрі Мальме (третій за величиною місто Швеції) впали на 7%, в центрі Стокгольма - на 3%. Зате в Гетеборзі (друге за величиною місто і головний порт країни) вартість квартир збільшилася на 4%. Ціни на невеликі приватні будинки в останньому кварталі 2010 року залишалися незмінними, до цього було відзначено тривале підвищення вартості даного типу нерухомості, відзначає Prian.ru.

Для порівняння: у 2000 році покупці повинні були заплатити 8314 крон за квадратний метр (близько 930 євро), а до кінця 2010 вартість квадратного метра у шведській квартирі в середньому склала близько 21 000 крон (близько 2300 євро). Найбільший злет цін був помітним у Гетеборзі. Тут нерухомість подорожчала більше, ніж у три рази, за останні 10 років: з 5800 крон (близько 650 євро) до 18 618 крон (близько 2000 євро) за квадратний метр.

На підвищення вартості житла впливали надзвичайно низькі відсоткові ставки за іпотечними кредитами. Минулого року вони становили від 2% до 5%. Щоб уникнути перенасичення ринку, в жовтні 2010 року в Швеції ввели нові правила, які передбачають максимальний розмір запозичень у банків не більше 85% від ринкової вартості придбаної власності.


Комментариев: 0    Просмотров: 886

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus