Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow На власне житло в Туреччині українці витрачають півмільйона євро

На власне житло в Туреччині українці витрачають півмільйона євро

На власне житло в Туреччині українці витрачають півмільйона євро

Щоб утримувати турецьке житло із цілодобовою охороною, гаражами, басейнами, хамамами і спортзалами обходиться українцям по 100 євро щомісяця.
 Українці дедалі частіше обживаються в Туреччині. Два десятки депутатів, п'ять зірок і ще третина від усіх заїжджих у Туреччину покупців нерухомості - наші земляки. На території колишньої Османщини вже є цілі українські квартали.Велетенський український прапор на турецькому березі - звичайна буденна річ, яка означає, що в будинках проживають українці. Аби бодай територіально стати турком, українець везе в країну до півмільйона євро.

В Анталії в одному з таких кварталів близько 35 українських сімей купили собі житло. І це тільки третина новоселів. Серед тих, хто придбав житло – юристи, лікарі, є військові і навіть пенсіонери.

Чимало з них на українську камеру воліють не показуватися. Їхні сусіди незмінні - росіяни та білоруси.

Особливості українського покупця - думає довго, купує готове. Те, що тут називають "повний фарш". Часті й гучні молитви з мечетей лише сприяють спокійнішому українців.

Є й такі, що не дуже раді сусідам. Одна з таких віл має 210 квартатних метрів і коштує 450 тисяч евро з меблями. Її 25-річний рієлтер Рифат уже продав "нашим". Тут живуть ті, хто не радий сусідам: ні згори, ні знизу, ні збоку.

Українські депутати теж пригріли собі місце під турецьким сонцем. Продавці нерухомості не називають ні імен, ні цін - називають тільки їхню кількість – близько 20 депутатів.

У Туреччині вже мають де жити Ані Лорак, Руслана та ще кілька вітчизняних артистів. Утримувати хатки - із цілодобовою охороною, гаражами, басейнами, хамамами і спортзалами коштує по 100 євро щомісяця.


Комментариев: 0    Просмотров: 567

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus