Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Великій Британії виставили на продаж найдорожчий маєток

У Великій Британії виставили на продаж найдорожчий маєток

У Великій Британії виставили на продаж найдорожчий маєток

Ціна будиночка - 75 мільйонів фунтів стерлінгів (більш ніж 123 мільйони доларів). У ньому 103 кімнати, у тому числі 24 спальні та 23 ванні кімнати.

У Лондоні продається найдорожчий заміський будинок Великої Британії. За даними The Daily Mail, ціна будиночка - 75 мільйонів фунтів стерлінгів (більш ніж 123 мільйони доларів).

Відомо, що маєток Апдаун-Корт розташований у містечку Віндлсхем. У ньому 103 кімнати, у тому числі 24 спальні та 23 ванні кімнати.

Також у будинку є кінотеатр на 50 місць, дві доріжки для гри в боулінг, спортзал, винний льох, підземний гараж на 8 автомобілів і кімната-сейф, де господарі можуть сховатися у разі нападу або інших надзвичайних ситуацій.

Крім того, у будинку є підігрівна під'їзна доріжка вартістю близько 3 мільйонів доларів. На території площею 23,5 гектара розташовані озеро, п'ять басейнів, тенісний корт, майданчик для гри у сквош і вертолітний майданчик.

Повідомляють, що зараз власником Апдаун-Корт є девелопер Леслі Аллен-Верко. У 2002 році він заплатив за будинок 20 мільйонів фунтів, а потім вклав близько 30 мільйонів фунтів у його реконструкцію.


Комментариев: 0    Просмотров: 524

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus