Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow В штатi Флорила продається будинок з привидом

В штатi Флорила продається будинок з привидом

Американцi дуже люблять мiстику i фiльми жахiв. А ще їм подобається бути володарями чого- небудь незвичайного.

Швидше за все саме на це розраховує рiелтор зi штату Флорида Ронда Кристiансен, яка займається продажем будинку, який у списках нерухомостi, що продається, заявлено як «будинок iз привидом».

В особняку 1921 року будiвництва, за словами Кристiансен, живе «цiлком дружелюбний» дух лiтньої жiнки, передає IТАР-ТАРС. Нiчого особливого привид не робить, вiн лише гримає дверима, iнодi висуває i вiдсуває скриньки на кухнi, перемiщає предмети i завдає незручностi, якi нiкому не шкодять.

Як розповiв Рiчард Хайвард, який недовго мешкав в цьому будинку, у нього на очах зникла монета, що лежала на поруччi в передпокої. Наступного дня вiн виявив її в ваннiй, причому в будинку, крiм нього, нiкого не було. Iншого разу вiн був вражений тим, що, подивившись на свiй вiдбиток у темнiй шибцi, побачив себе з бородою, як вiн ходив багато рокiв тому. Тим часом Хайвард понад 10 рокiв не має бороди.

Єдиною неприємнiстю, яку заподiює привид, можна вважати його прагнення постояти вночi у хазяйської лiжка. Деякi мешканцi лякалися, коли, прокинувшись вночi, бачили бiля лiжка безтiлесну бабусю.

Але Кристiансен не боїться, що наявнiсть привида налякає потенцiйних покупцiв будинку. «Багато людей, якi хотiли б купити саме будинок iз привидом, така iдея багатьом здається привабливою», – вiдзначила вона.

http://era-fm.net/news/world_panorama/22868


Комментариев: 0    Просмотров: 186

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus