Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Нових кредитів банки не видають

Нових кредитів банки не видають
Більшість українських банків таки запровадили в умовах кризи заходи, що мають сприяти реструктуризації кредитної заборгованості. Вони пропонують кредитні канікули, пролонгування кредитів, пільговий термін погашення кредитів. Проте організації підприємців не вдоволені. Зокрема, голова громадської організації Я - львів’янин Андрій Антонищак, вважає головною проблемою те, що попри анонсовані заходи сприяння, на ділі банки продовжують звертатися до послуг колекторських фірм, не пояснюють, що згода на кредитні канікули означає збільшення сум сплати боргу після них, вимагають великі додаткові застави.

Представники банків пояснювали підприємцям, що є суттєві вимоги, зокрема тривалість терміну кредитних канікул, перевірка платоспроможності позичальників, які звернулися за допомогою, вимога додаткового забезпечення кредиту, які банки не можуть скасувати, оскільки мають зобов’язання перед своїми акціонерами, вкладниками, працівниками.

Головною ж проблемою для банків є втрата довіри до них населення. Як зазначила заступник директора Львівського департаменту банку Фінанси та кредит Оксана Геречко, люди мають гроші на руках, а тепер їх потрібно переконати повернути ці кошти у банківську систему. Тоді б нам можна було обійтися без зовнішніх запозичень. Однак самі ми цього не зможемо зробити, потрібна підтримка держави.

Вона додала, що у ЗМІ продовжується злива негативної інформації, людям радять, як забрати депозити з банків, як не повертати кредити, що відбивається на ситуації у банківському секторі.

Директор департаменту стратегії Кредобанку Роман Лепак наголосив, що більшість банків не видає кредитів новим клієнтам, ресурсів банків вистачає на реструктуризацію існуючої заборгованості і на підтримку діючих клієнтів. Нових кредитів ніхто не видає. І так буде принаймні доти, поки буде відтік депозитів, - сказав він.


Новая услуга компании «Канзас» позволяет вернуть Депозит из проблемного банка или облегчить погашение Кредита.

Подробнее в разделе «Депозиты = Кредиты».


Комментариев: 0    Просмотров: 203

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus