Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Плаваюча кредитна ставка може з'явитися до кінця року

Плаваюча кредитна ставка може з'явитися до кінця року

Плаваюча кредитна ставка може з'явитися до кінця року

Кредитні пропозиції за умов прив'язки відсотків до індексу депозитних ставок можуть з'явитися вже до кінця цього року. Як припускають фахівці, їх пропонуватимуть ті банки, що беруть участь у формуванні показника. А ще ті, які не увійшли до кола обраних установ.

Уже понад місяць у вітчизняній банківській системі працює індекс депозитних ставок. Учасники ринку за його динамікою спостерігають із цікавістю. Особливої довіри показник іще не завоював.

"Як правило, все що запроваджує НБУ та міжбанківські об’єднання, вони вмирають, ці продукти. Необхідно, щоб аналітики сиділи, розписували чому така динаміка, слідкували за індексним портфелем, чому 20 банків, а не інші", - розмірковує на телеканалі UBR Віталій Шапран, заступник директора Рейтингової агенції.

До появи нового індексу Нацбанк уже публікував середню ставку за кредитами та депозитами, але спирався на дані всіх фінустанов. Ту цифру експерти називають поки що більш реальною. На адаптацію ринку до нового інструмента піде, мінімум, півроку. Якщо цей індикатор визнають, з’являться і кредити з плаваючими відсотками.

"Півроку достатньо, аби виробити математичну модель, закласти її в певний продукт і запропонувати ринку скоріш за все вже навесні наступного року. Запропонувати кредити з плаваючою відсотковою ставкою, прив’язанною до тих депозитів", - вважає Ерік Найман, експерт фінансового ринку .

Це залежить від обсягу надходження депозитів у систему, від динаміки процентів. І від того, як банки популяризуватимуть новий продукт серед українців. А щоб зробити кредити з плаваючими умовами стандартним продуктом, як зокрема на Заході, знадобиться від трьох до п'яти років.


Комментариев: 0    Просмотров: 542

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua