Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow В Україні знову з'явились кредити без першого внеску

В Україні знову з'явились кредити без першого внеску

В Україні знову з'явились кредити без першого внеску

Банкіри у погоні за заробітком забувають кризову науку. На ринку знову з’явились пропозиції купити автомобіль у кредит без першого внеску. Перед кризою 2008 року подібна практика призвела до масових відмов від кредитів та повернення застави.

Ще навесні учасники ринку переконували – автокредитів з нульовими внесками не буде рік-два. Посилались на високий рівень проблемних позик і необхідність банків посилювати вимоги до клієнтів. Та вже у травні одна з найбільших фінустанов запропонувала умови з нульовим внеском. У липні гравців побільшало. "Продаж авто та побутової техніки, інших товарів народного споживання, можливі із 0% внеском и 0% ставокой. Треба розуміти – хтось вже цей товар купив, привіз в Україну, він вже тут десь стоїть і для продавця це стимул до продажу", - розповідає телеканалу UBR Ерік Найман, експерт фінансового ринку.

Як довела криза, авто, на відміну від житла - більш ліквідна застава. Її легше вилучити і швидше можна реалізувати. Другий чинник послаблення умов - жорстка конкуренція на ринку. "Може бути цивілізований захищений процес відновлення кредитування. А може бути конкурентний спонтанний, якого не уникнути. Ми це відчуваємо сьогодні, це реклама без застави кешлоу - це перші паростки того що конкуренція тисне на нас", - пояснює Володимир Лавренчук, голова Правління комерційного банку.

Масовий початок такого кредитування банкіри поки прогнозують не раніше ніж за рік. Тобто навесні 2012. Але з огляду на швидку зміну тенденцій на ринку, масові й доступні позики з’являться значно раніше.


Комментариев: 0    Просмотров: 2141

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus