Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Зростання числа проблемних кредитів сповільнилося

Зростання числа проблемних кредитів сповільнилося
Cьогодні позичальник не дуже переймається погрозами банків у майбутньому відмовляти у кредитуванні. Те, що фінустанова не захоче співпрацювати, поки що здається не страшним, але за рік-два, коли ситуація на ринку поліпшиться, у позичальника виникнуть проблеми, адже банки один за одним почнуть відмовляти.

Скоріш за все, це клієнти не проблемні, краще сказати, занадто хитрі. тобто сьогодні йому вигідніше вкласти ці гроші в якийсь свій бізнес. З такими клієнтами ми працювати не захочемо, - Олександр Шелест, начальник управління комерційного банку

Особливо скрутно буде, коли компанія захоче вийти на зовнішній ринок. туди з підмоченою репутацією ліпше не потикатися. Яскравий приклад вже є. В одну з фінустанов звернувся керівник компанії, яка планує взяти на Заході дешеві гроші, але серед співзасновників компанії, усього з 3-ма відсотками, є особа, яка має проблеми з кредитом і не хоче повертати гроші.

...І людина розуміє, що після того як він вийде на зовнішній ринок, а у нього вже все підготовлено, він може отримати або гірші умови, або взагалі відмову, за однієї, нібито незначної, обставини - у складі його компаньонів на 3 відсотка присутній неблагонадійний позичальник. І людина прийшла вирішувати це питання, аж до того щоб викупити у нас борг його компаньона , - Вадим Пушкарьов, голова правління комерційного банку.
Відомості про непорядних позичальників поповнюють Бюро кредитних історій. Там кажуть, що банки активніше стали  надсилати запити, а справжнього буму цікавості до інформаційних баз Бюро очікують після активізації кредитування, приблизно за рік.

Новая услуга компании «Канзас» позволяет вернуть Депозит из проблемного банка или облегчить погашение Кредита.

Подробнее в разделе «Депозиты = Кредиты».

Возможна также переуступка автомобиля или недвижимости вместе с кредитом на хороших условиях!Комментариев: 0    Просмотров: 236

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus