Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow «Херсонбуд» – лiдер будiвельної галузi регiону

«Херсонбуд» – лiдер будiвельної галузi регiону

ВАТ «Проектно-будiвельна фiрма “Херсонбуд”» – це сучасна компанiя, що динамiчно розвивається, об’єднуючи фахiвцiв, закоханих у професiю будiвельника.

Зважаючи, що iсторiя створення фiрми починається з 1949 року, то її спецiалiсти створили чимало знакових об’єктiв, якi визначають обличчя нашого мiста, а значить його iсторiю i майбутнє. Це судномеханiчний технi-кум, мiськвиконком, музично-драматичний театр iм. Миколи Кулiша, кiноконцертний зал «Ювiлейний», кiнотеатр «Україна», аеропорт, готельний комплекс «Фрегат», цiлi житловi мiкрорайони – Корабел, Шуменський, ХБК, Таврiйський, великi промисловi пiдприємства Херсона та багато iнших. 48 об’єктiв за високу якiсть будiвельно-монтажних робiт вiдзначенi премiями та дипломами Держбуду України. Це об’єкти такого рiвня, який завжди вимагав вiд працюючих на них не лише високої квалiфiкацiї, але й любовi до тiєї справи, яку робиш. Адже цi об’єкти залишаються для нащадкiв. За цi часи ВАТ «Проектно-будiвельна фiрма “Херсонбуд”» виростило не одне поколiння будiвельникiв, яких запрошували на будiвництво об’єктiв всесоюзного значення.
 
Змiнилися часи, але у людей, якi працюють у «Херсонбудi», залишилося головне – вiдданiсть будiвельнiй справi. Сьогоднi колектив ВАТ «Проектно-будiвельна фiрма “Херсонбуд”» очолює успiшний керiвник Олександр Сандiк, який чудово усвiдомлює, що за будiвельною галуззю майбутнє. Адже поступовий розвиток цiєї галузi дає поштовх до розвитку iнших виробництв, новiтнiх технологiй, до зростання робочих мiсць, а значить i добробуту людей.
 
- Початок цього року був складним для будiвельних органiзацiй через суворi погоднi умови. Але нашому колективу вдалося наростити обсяги виробництва, збiльшити чисельнiсть працюючих, пiдвищити середню зарплату i не вiдмовитися вiд соцiальної сфери. Адже кожен будiвельник нашого управлiння повинен бути впевнений у завтрашньому днi: чи молодий спецiалiст, чи ветеран. Завдяки такому бережному ставленню до спецiалiстiв нашi лави поповнилися спецiалiстами, якi тiльки-но набули у вищих навчальних закладах азiв будiвельної професiї. Крiм цього, до нас прийшло дуже багато випускникiв вищого професiйного училища № 2. Нам навiть вдалося створити у БМУ «Житлопромбуд-1» молодiжну бригаду з ремонтно-оздоблювальних робiт. Тож тепер вiд нас залежить, як нам вдасться передати їм досвiд i традицiї фiрми.
 
- Сьогоднi на ринку житлового будiвництва спостерiгається велика конкуренцiя. Чим пiдходи фiрми «Херсонбуд» вiдрiзняються?
 
- Нашою перевагою є головне – ми будували вчора, ми будуємо сьогоднi, ми будемо будувати житло завтра. Сьогоднi ми маємо все – потужностi, матерiально-технiчну базу, спецiалiстiв, аби комплексно забудовувати цiлi мiкрорайони. Тому ми вiдповiдальнi за те, що буде з будинком чи мiкрорайоном через багато рокiв. Бiльше того, ми чудово розумi-ємо, що це залежить i вiд того, яке буде комунальне обслуговування наших будинкiв у майбутньому. Тому серйозно працюємо над удосконаленням експлутацiйно-сервiсної служби, яка «вибудує» цi стосунки мiж рiзними комунальними службами так, щоб городяни, якi придбали квартири у нас, були захищенi. Тобто жити з нормальним обслуговуванням лiфтiв, швидким доступом до iнтернет-технологiй, щоб була цiлодобова подача води, енергоносiїв. Цей сервiс буде доступним, а головне – жителi за такого обслуговування отримають максимум задоволення вiд проживання. Сьогоднi ми будуємо два багатоповерхових будинки. Незабаром розпочнемо ще декiлька.
 
- Олександре Борисовиче, якi ще цiкавi об’єкти ви сьогоднi зводите?
 
- Це пiврiччя цiкаве для працiвникiв фiрми розмаїттям об’єктiв – вiд потужних до невеличких. Але до кожного замовника у нас iндивiдуальний пiдхiд. Ми намагаємося разом вирiшувати проблеми, якi виникають пiд час будiв-ництва, i не залишаємо клiєнта сам на сам з проблемами пiсля введення об’єкта в експлуатацiю. Серед цiкавих об’єктiв – нафтопровiд довжиною 9,5 км i банно-оздоровчий комплекс. Вони сьогоднi на завершальному етапi. Як i чимало кав’ярень, магазинiв, супермаркетiв, офiсiв. Представлений «Херсонбуд» i в регiонi. БМУ «Житлопромбуд-5» i «Житлобуд-7» сьогоднi активно працюють у Лазурному по змiцненню берегової зони. БМУ «Житлопромбуд-1» зводить сучаснi супермаркети у районних мiстечках. Чимало об’єктiв у Цюрупинському районi, адже там знаходиться БМУ «Промжитлобуд-5». За даними облдержадмiнiстрацiї, наша фiрма серед будiвельних орга-нiзацiй єдина ввiйшла у перелiк най-кращих пiдприємств областi.
 
- Щоб ви побажали колегам-будiвельникам у переддень свята? Адже 13 серпня – День будiвельника.
 
- Стабiльностi, впевненостi, постiйного розвитку i цiкавих об’єктiв, якi прикрашатимуть наш регiон, роблячи його привабливiшим для людей.


Комментариев: 0    Просмотров: 210

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus