Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow «Ковальська» визнана надійним забудовником 2013 року

«Ковальська» визнана надійним забудовником 2013 року

«Ковальська» визнана надійним забудовником 2013 року

У березні 2014 року під час Ради директорів Конфедерації будівельників України було оголошено переможців Третьої всеукраїнської премії будівельного ринку IBuild Ukraine-2013.

У зв’язку з поточними подіями в Україні оргкомітетом Премії було прийняте рішення відмовитись від традиційного урочистого привітання учасників цього року.

У рамках порядку денного Ради директорів президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе оголосив список переможців, яких присутні вітали оплесками.

Відтак, за рішенням учасників он-лайн голосування, а також експертної комісії, ПБГ «Ковальська» була оголошена переможцем одразу у двох номінаціях.

За високі досягнення у виробництві якісної продукції та обслуговування Група здобула звання «Кращий виробник будматеріалів», а також стала лауреатом у номінації «Генпідрядник року».

За сучасний підхід у будівництві і точне дотримання строків виконання робіт ПБГ «Ковальська» визнано «Надійним забудовником», а ЖК «Зелений острів» увійшов до трійки кращих житлових комплексів 2013 року.

Олександр Пилипенко, президент ПБГ «Ковальська», став переможцем у категорії «Топ-менеджер будівельного ринку».

ПБГ «Ковальська» вітає усіх партнерів будівельного ринку з перемогою та щиро вдячна учасникам голосування за підтримку та виказану довіру.


Комментариев: 0    Просмотров: 568

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus