Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Банк «Аваль» запровадив кредитну програму «Комерцiйна iпотека» для малого та середнього бiзнесу

Банк «Аваль» запровадив кредитну програму «Комерцiйна iпотека» для малого та середнього бiзнесу

Київ. 10 липня. — Банк «Аваль» запровадив нову кредитну програму «Комерцiйна iпотека» для представникiв малого та середнього бiзнесу. Про це повiдомляє вiддiл зв’язкiв з громадськiстю з посиланням на департамент малого та середнього бiзнесу (МСБ) банку «Аваль».

Як зазначили у департаментi, кредити надаються фiзичним та юридичним особам, що мають досвiд у бiзнесi понад 12 мiсяцiв, на придбання комерцiйної нерухомостi, погашення поточної заборгованостi в iншому банку (рефiнансування), здiйснення ремонту примiщень та на розвиток бiзнесу. Забезпеченням по кредиту виступає нерухомiсть, яка буде придбана, або та, що вже є у власностi клiєнта.

За словами начальника управлiння продуктiв департаменту МСБ банку Iрини ГОРЕЦЬКОЇ, унiкальнiсть нової кредитної програми в тому, що банк «Аваль» надає позики без глибокого аналiзу бiзнесу клiєнта, а виходячи з оцiнки нерухомостi як джерела доходу.

Поява цього продукту зумовлена динамiчним розвитком ринку нерухомостi.

«Завдяки прискореному методу оцiнки доходностi нерухомостi ми можемо досить швидко визначати можливiсть кредитування того чи iншого клiєнта. Досвiд Райффайзен Iнтернешнл та розгалужена мережа вiддiлень банку «Аваль» дозволяють нам запропонувати найкращi умови та поширити цей продукт по всiй Українi», — додала I. ГОРЕЦЬКА.

Кредити у межах програми «Комерцiйна iпотека» надаються на термiн до 10 рокiв. Сума позики може становити вiд 5 тис. до 1,5 млн. євро чи еквiвалент в iншiй валютi. Процентнi ставки встановлено у розмiрi вiд 16,5 проц. у гривнях, 13 проц. у доларах США та 12 проц. — у євро.

 http://www.aval.ua


Комментариев: 0    Просмотров: 177

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus