Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow "Ельдорадо" знову має проблеми

"Ельдорадо" знову має проблеми

Керiвництво ”Ельдорадо” розповiдає, що власник будiвлi на Глибочицькiй, пiдприємство ”Зенiт-Сервiс”, минулого тижня спершу вiдрiзало струм. У п’ятницю представники ”Зенiт-Сервiсу” приїхали до магазину разом iз судовими виконавцями, якi опечатали примiщення, показавши орендарям рiшення суду, де було вказано: структури ”Ельдорадо” повиннi звiльнити будiвлю. Але в суботу, наступного дня, кажуть представники ”Зенiт-Сервiсу”, керiвництво ”Ельдорадо” увiйшло в примiщення, зiрвавши пломби з дверей i кабiнетiв, якi залишили виконавцi.
 
Пiсля цього ”Зенiт-Сервiс” вирiшив iти в наступ. У нiч iз суботи на недiлю кiлька десяткiв їхнiх охоронцiв захопили будiвлю i заварили металевi ворота, якi ведуть у внутрiшнiй двiр. Те ж зробили з металопластиковими розсувними дверима: заварили їх зверху металевими щитами. Iз вулицi видно, що ворота забарикадованi мiцними дерев’яними брусами й пiддонами.
 
— Власнику будiвлi набридло терпiти, що ”Ельдорадо” не платить за оренду. Там кiлька пiдприємств одночасно, всi належать до ”Ельдорадо”, вони чи то лiквiдовуються, чи то перереєстровуються. Оренда розiрвана через суд, до нас не може бути жодних претензiй, — каже ”ГПУ” мiцний чоловiк у камуфляжнiй куртцi i з рацiєю, який назвався представником власникiв ”Зенiт-Сервiсу”.
 
— Це брехня. Ми розраховувалися за оренду щомiсяця, є докази — оплаченi банкiвськi рахунки, — обурюється ”ГПУ” у вiдповiдь на цi звинувачення Олег Пустовiт, директор пiдприємства ”Ельдорадо-Україна”. — Це нiщо iнше як справжнє рейдерство, захоплення пiдприємства за допомогою судових рiшень. Штаб-квартира нашої мережi — саме на Глибочицькiй. Кабiнет голови правлiння, уся бухгалтерiя, наш сервер — захопленi. Через це всi вiсiмдесят магазинiв нашої мережi по Українi можуть припинити роботу.
 
Представники ”Ельдорадо” переконують, що в нiч проти недiлi з будiвлi на Глибочицькiй виїхало кiлька величезних вантажiвок, якi напевне вивозили з магазину побутову технiку. Олег Пустовiт каже, що товару в примiщеннi не менш нiж на 8 млн грн.
 
У сiчнi 2003 року робота магазинiв ”Ельдорадо” в Києвi була паралiзована на два тижнi. Тодi українськi правоохоронцi звинуватили компанiю в реалiзацiї товару, ввезеного в Україну контрабандою.


Комментариев: 0    Просмотров: 219

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus