Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Рiелтори переконанi, що ринку нерухомостi нiчого не загрожує

Рiелтори переконанi, що ринку нерухомостi нiчого не загрожує

  «Зазвичай — це фiрми, якi мають лише один об’єкт. Вони не можуть розплатитися iз кредиторами, а ще враховуючи, сезон вiдпусток, коли ринок традицiйно стає менш активним, починають скидати цiну один наперед одного, — каже Сергiй Майзель, директор РК «Прикарпатський дiм». — Там де житло умовно коштує 1100 дол. за м. кв., вони говорять про те, що готовi продавати за 900 дол. Але ця ситуацiя не є показовою».

До речi, окремi рiелтори переконанi, що навiть якщо криза загрожуватиме Українi її можна буде уникнути. «Для цього треба зiбратися усiм зацiкавленим у стабiльностi ринку: рiелторам, забудовникам i представникам мiської влади й домовитися, як дiяти в умовах наближення кризи, як працювати i що пропонувати клiєнтам — вважає Сергiй Майзель. — Сьогоднi ситуацiя, коли ринок наситився «коробками», тому попит на них вiдповiдно може i впасти. Тому треба прорахувати, що потрiбно споживачу. Треба запропонувати йому щось краще, з використанням нових технологiй. Тiльки це зможе врятувати ринок вiд падiння та стагнацiї».

До речi, всi фахiвцi одноголосно прогнозують великi перспективи комерцiйнiй нерухомостi, на яку жоднi кризи не мають вплинути. Уже сьогоднi частина будiвельних компанiй вiдмовляється вiд зведення житла i переходить на «комерцiйку» — затрати меншi, а прибутки бiльшi.


Комментариев: 0    Просмотров: 201

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus