Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Введено в експлуатацію будинок №5 ІI черги ЖК "Паркові Озера"

Введено в експлуатацію будинок №5 ІI черги ЖК "Паркові Озера"

Введено в експлуатацію будинок №5 ІI черги ЖК

27 травня 2014 року отримано сертифікат ДАБКУ про відповідность будинку № 5 ІI черги  житлового комплексу «Паркові Озера» - 26-поверховий будинок на 200квартир загальною площею 14 000 кв.м з повноцінним сучасним оздобленням та кухонним гарнітуром. Незабаром розпочнеться заселення щасливих власників нового житла.

Житловий комплекс «Паркові Озера» - проект комфорт-класу компанії «Інтергал-Буд», розташований на Лівому березі Києва поруч з мальовничим парком "Перемога" та метро «Дарниця».

В житловому комплексі «Паркові Озера» передбачена повноцінна інфраструктура для життя – дитячий садок,  наземний паркінг на 383 машиномісця, торговельний центр з супермаркетом, фітнес-центр. В житлових будинках розташовані офіси та зона послуг, на території облаштовані дитячі та спортивні майданчики. Територія комплексу упорядкована та озеленена.

Паралельно ведуться роботи з будівництва 6 та 17 будинків II черги, 7 та 8 будинків ІІІ черги та 16 будинку V черги проекту.

Про компанію: Компанія "Інтергал-Буд" заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є однією з найбільших девелоперських компаній в Україні. Компанія розвиває великий портфель проектів - за час своєї діяльності "Інтергал-Буд" реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 600 тисяч кв. м. Поряд з успішно реалізованими проектами, в активі компанії ще величезний потенціал - десятки проектів на стадії розвитку.


Источник: Интергал-Буд


Комментариев: 0    Просмотров: 1033

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus