Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Європейський Союз готовий надати підтримку Україні з метою здійснення реставраційних робіт на території історико-культурних пам’яток

Європейський Союз готовий надати підтримку Україні з метою здійснення реставраційних робіт на території історико-культурних пам’ятокВ ході візиту, що тривав протягом 5-6 жовтня 2010 року, Міністр провів ряд двосторонніх зустрічей, зокрема, с Комісаром ЄС з питань регіональної політики Й.Ханом, Міністром регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Р.Ніколаішвілі, а також виступив з доповіддю щодо сучасного стану політики України у сфері регіонального розвитку та будівельній галузі.
Під час двосторонньої зустрічі з Комісаром ЄК Й.Ханом українською стороною було наголошено на важливості підтримки і збереження пам’яток історичної та архітектурної спадщини в Україні. Висловивши вдячність за високий рівень взаємодії в цій сфері, Володимир Яцуба підкреслив, що Україна розраховує і на подальші кроки в цьому напрямі, а зокрема – на підтримку і експертну допомогу європейських партнерів з метою здійснення реставраційних робіт на території історико-культурного заповідника Софія Київська та Андріївської церкви.
 У свою чергу, Комісар ЄС Й.Хан запевнив українських колег у готовності до продовження діалогу та поглиблення галузевої співпраці у сфері регіональної політики на основі положень Меморандуму про взаєморозуміння між Європейською Комісією та Мінрегіонбудом України. За його словами, позитивна відповідь української сторони щодо готовності залучитись до організації інформаційних сесій, а також зацікавленість у початку роботи над доповіддю щодо територіального розвитку України є важливими практичними кроками у сфері регіональної політики. Також Й.Хан зауважив, що запит України щодо підтримки реставраційних робіт на території історико-культурних пам’яток буде вивчений і вже найближчим часом фахівці визначаться щодо обсягів та характеру допомоги.
В ході візиту Володимир Яцуба також взяв участь у семінарі високого рівня «Україна-ЄС: досвід взаємодії у сфері регіональної політики». У своєму виступі Міністр, зокрема, охарактеризував сучасний стан законодавчого забезпечення сфери регіонального розвитку в Україні, окреслив завдання, які стоять перед нашою державою у сфері реформування державної регіональної політики, а також відзначив велику вагу наданої можливості вивчення досвіду ЄС у подоланні диспропорцій територіального та регіонального розвитку.
Міністр висловив готовність провести в Україні міжнародну конференцію мерів, під час якої представники ЄС матимуть змогу в прямому діалозі з представниками місцевої влади України обговорити актуальні питання місцевого самоврядування.
Також очільник Мінрегіонбуду провів зустріч з Міністром регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Р.Ніколаішвілі. Сторони обмінялись інформацією щодо сучасного стану розвитку регіональної політики в Україні та Грузії. Р.Ніколаішвілі запросив голову української делегації відвідати Грузію з офіційним візитом з метою активізації співробітництва між країнами на основі підготовки та підписання відповідної двосторонньої міжгалузевої угоди.


Комментариев: 0    Просмотров: 269

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus