Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Ціни на будівництво в Україні перевищують світові і становлять 300-350 доларів за кв.м

Ціни на будівництво в Україні перевищують світові і становлять 300-350 доларів за кв.м

Ціни на будівництво в Україні перевищують світові і становлять 300-350 доларів за кв.м
Ціни на будівництво в Україні перевищують світові – це питання обговорювали сьогодні 15 березня під час відкриття Весняного будівельного форуму у Львові, в межах якого пройде XIII Міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна» та VI спеціалізована виставка «Вікна. Двері. Дах». Триватиме захід до 18 березня.

За словами начальника управління капітального будівництва і енергозбереження ГУЕ, Львівської ОДА Романа Кузича, «земельна ділянка під Варшавою нині дешевша, ніж така ж ділянка під Пустомитами (біля Львова) два роки тому». За його підрахунками, вартість будівництва на сьогодні – 300-350 доларів за квадратний метр. Також проблемою є велика кількість документів, які треба погодити, щоб розпочати будову. Загалом стан будівельного ринку оцінили як такий, що протягом минулих років впав «на дно» і тепер стабілізувався: без дальших спадів, але і без пожвавлення.

Весняний будівельний форум, організований АТ «Гал-ЕКСПО», триватиме у Палаці спорту «Україна» з 15 до 18 березня. Як повідомила директор виставки Наталія Худа, цьогоріч тут представляють свою продукцію понад 130 компаній з України, а також з Білорусі, Польщі, Чехії, Італії, Німеччини, Фінляндії та Словенії.


Комментариев: 0    Просмотров: 1002

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus