Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Мінрегіонбуд презентував план забудови до виставки «Будівельні матеріали, технології та малоповерхове, індивідуальне та котеджне будівництво»

Мінрегіонбуд презентував план забудови до виставки «Будівельні матеріали, технології та малоповерхове, індивідуальне та котеджне будівництво»Організатори виставки, а саме представники Мінрегіонбуду, Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів»,  Національного комплексу «Експоцентр України» презентували представникам будівельних компаній – потенційних учасників виставки план забудови та будівельний майданчик для розміщення виставкових об’єктів.

Володимир Яцуба повідомив, що кількість компаній, які виявили бажання взяти участь у проекті та рівень запропонованих ними технологій дозволяє широко висвітлити і показати на практиці переваги нових досягнень у сфері житлового будівництва: «Рівень реалізації проекту допоможе нам не лише продемонструвати нові будівельні рішення, що здешевлюють будівництво без втрати якості та рівня безпеки збудованих об’єктів, але і дозволить забудовникам і громадянам практично порівняти всі запропоновані варіанти та дійти власного висновку щодо їх перспективи та конкурентоздатності».

Очільник Міністерства підкреслив, що відвідувачі виставки зможуть отримати максимально компетентні та докладні коментарі фахівців щодо кожного елементу зведених конструкцій. На переконання Міністра, «це стане в нагоді приватним забудовникам. Я вкотре наголошую на тому, що держава має максимально сприяти справжнім господарям, що беруть на себе відповідальність за спорудження будинку для своєї родини. Я хочу, щоб цим людям на місцях не заважали, а навпаки – максимально сприяли».

Водночас, на думку Володимира Яцуби, виставка має продемонструвати, що житлове будівництво – це не головний біль замовника, а злагоджена робота команди професіоналів за підтримки уповноважених представників державної влади. За його словами, обравши оптимальний зразок будівлі і, за необхідності, внісши потрібні зміни, відвідувач виставки зможе максимально просто перекваліфікуватись у покупця, замовивши обраний будинок для спорудження на своїй ділянці.

«У нас немає проблем із залученням нових технологій. Міністерство всебічно сприяє цим процесам і надає всю необхідну підтримку для їх якнайшвидшого застосування у будівельній справі. Але у нас є проблема довіри – цінуючи кожну копійку, люди не поспішають вкладати кошти у незнайомі технології. Наше завдання – наблизити ці технології до споживача. І я переконаний, що завдяки цій виставці, що вже на етапі планування так зацікавила і виробників і потенційних покупців, ми це завдання виконаємо» – зазначив Міністр.

 Прес-служба МінрегіонбудуКомментариев: 0    Просмотров: 372

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus