Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Новітні технології зроблять житло доступнішим, - Володимир Яцуба

Новітні технології зроблять житло доступнішим, - Володимир Яцуба/

На його думку, одним з основних аспектів запровадження інноваційних технологій у будівництві є роз’яснення громадянам нових можливостей та переваг, що виникають із застосуванням нових методів та матеріалів.

«Багато хто критикує ці технології, але важко заперечувати об’єктивні факти – будівництво житла з їх використанням дозволяє суттєво зменшити ціну квадратного метра, в окремому випадку – втричі, знизити енергозатратність будівництва та значною мірою скоротити час реалізації проекту. Приміром, будинок площею 60 кв.м може бути зведений за півтора місяці», – зазначив Міністр.

Відповідаючи на запитання про основні здобутки в розгортанні програми будівництва доступного житла, очільник відомства повідомив, що перші сто мільйонів гривень вже виділені та знаходяться на рахунках Міністерства. Міністр запевнив, що ці кошти будуть використані публічно, з обґрунтуванням їх виділення для кожного регіону.

Також Володимир Яцуба відзначив, що останнім часом здійснено значне напрацювання законодавчої бази, адже з моменту започаткування роботи в цьому напрямі було прийнято два закони України, дев’ять постанов Кабінету Міністрів України, майже двадцять наказів Міністра Мінрегіонбуду, а також внесено поправки в п’ять законів України.

Окремо Міністр запевнив, що зробить все від нього залежне для надання можливості побудувати своє житло громадянам, які мають обмежений бюджет, але готові побудувати його самотужки. Саме для цього Міністерством докладено суттєвих зусиль для вдосконалення дозвільної системи у будівництві. «Ми залишимо суворі процедури лише там, де вони стосуються безпеки людей!» – підкреслив Володимир Яцуба.

 

Прес-служба Мінрегіонбуду


Комментариев: 0    Просмотров: 340

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus