Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow ПРЕС-РЕЛIЗ: Мінрегіонбуд провів розширену нараду з питань розвитку житлового будівництва

ПРЕС-РЕЛIЗ: Мінрегіонбуд провів розширену нараду з питань розвитку житлового будівництваУ нараді взяли участь заступник Міністра Кабінету Міністрів України Юрій Аністратенко, заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України Дмитро Ісаєнко, начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції Олександр Бондаренко, Голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Рисухін, заступники голів обласних державних адміністрацій та представники територіальних органів державної архітектурно-будівельної інспекції.

Учасники засідання обговорили ситуацію, що склалась із обсягами введення житла в експлуатацію, а також щодо підготовки виділених площадок для будівництва доступного житла в регіонах.

Сторони дійшли спільної думки щодо пріоритетних механізмів стимулювання житлового будівництва в регіонах. Для цього заплановано прискорити використання коштів, виділених на реалізацію Програми будівництва доступного житла, продовжити консультації із забудовниками та громадянами з метою пошуку оптимальних рішень та вибору найбільш перспективних об’єктів для першочергового доведення їх до повної готовності та введення в експлуатацію.

Передбачено подальше продовження консультацій з метою запуску кредитних механізмів на будівельному ринку з процентною ставкою, що максимально відповідає стану фінансових установ та рівню доходів населення. Заплановано також здійснення постійного контролю ходу реалізації ініціативи по забезпеченню житлом інвалідів І-ї групи Великої Вітчизняної війни.

Прес-служба Мінрегіонбуду


Комментариев: 0    Просмотров: 297

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus