Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow ПРЕС-РЕЛIЗ: Володимир Яцуба провів особистий прийом громадян

ПРЕС-РЕЛIЗ: Володимир Яцуба провів особистий прийом громадянТак, Микола Дмитрович Ємець, що проживає у м. Вишгороді, з питанням щодо забезпечення житлом інвалідів 1-ї групи Великої Вітчизняної війни. Володимир Яцуба коротко розповів про хід реалізації цієї ініціативи та особисто доручив уповноваженим працівникам Мінрегіонбуду взяти під свій контроль цю конкретну ситуацію. Також Міністр повідомив, що Вишгородською міською радою отримано 1,5 млн. гривень на придбання житла для відповідної категорії громадян і наразі проводяться тендерні процедури з метою забезпечення житлом всіх інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи відповідно до визначеного списку.
Валентина Володимирівна Латишева звернулась до Міністра з питанням щодо добудови будинку по вул. Фонтанська дорога, 118-а у м. Одеса. Володимир Яцуба повідомив, що ситуація знаходиться під контролем Міністерства. Зокрема, Мінрегіонбуд вже звернувся до ТОВ «Прогрес-строй» з проханням вжити необхідних заходів для закінчення будівництва громадсько-житлово-готельного комплексу та забезпечити розгляд звернень громадян по суті порушених питань.
Ірина Євгеніївна Петреченко звернулась до очільника Мінрегіонбуду з проханням про допомогу у вирішенні питання прийняття в експлуатацію будинку № 43а по вул. Щорса у м. Чернігові. За її словами, забудовник вдався до порушень у ході реалізації проекту. У свою чергу, Володимир Яцуба пообіцяв, що Мінрегіонбуд звернеться до представників місцевої влади та забудовника з метою визначення заявлених порушень та прийняття відповідних рішень за результатами перевірки.
Звернення Швець Оксани Володимирівни стосувалось ситуації з дотриманням термінів введення в експлуатацію об’єкта, розташованого за будівельною адресою: перетин вулиць Івана Клименка, Максима Кривоноса, Червонопартизанської та Зої Космодем’янської у Солом’янському районі м. Києва. Вислухавши всі зауваження, Володимир Яцуба доручив начальнику Державної архітектурно-будівельної інспекції Олександру Бондаренку детально проаналізувати ситуацію та вжити заходів відповідно до повноважень та діючого законодавства.

Прес-служба Мінрегіонбуду


Комментариев: 0    Просмотров: 302

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus