Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Уряд розмежував функції Мінрегіонбуду та Мінекономіки

Уряд розмежував функції Мінрегіонбуду та МінекономікиОчільник Мінрегіонбуду нагадав, що відомство, яке він очолює, було створене ще в березні 2007 року, а Мінекономіки продовжувало здійснювати функції, пов’язані з повноваженнями Мінрегіонбуду в частині державної регіональної політики.

За словами Міністра, документ встановлює, що Мінрегіонбуд в межах його повноважень повинен здійснювати підготовку і реалізацію державної стратегії регіонального розвитку, координацію розробки регіональних стратегій розвитку, підготовку угод регіонального розвитку з питань регіональної політики. Володимир Яцуба поінформував, Уряд також схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів». Після того, як цей законопроект прийме парламент, у законі слова «центральний орган виконавчої влади з питань економічної політики» буде змінено на «центральний орган виконавчої влади з питань регіональної політики».

«Ці два документи дозволять Мінрегіонбуду приймати ефективніші рішення з розробки та реалізації єдиних підходів до формування державної регіональної політики та політики у сфері удосконалення адміністративно-територіального устрою України, вироблення єдиного системного підходу до формування і координації діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з реалізації державної регіональної політики і, як наслідок, сприятиме поліпшенню загальної соціально-економічної ситуації у країні», - додав Володимир Яцуба.

Після набуття Постановою чинності, гранична чисельність працівників Мінекономіки буде зменшена на 23 одиниці і відповідна збільшена на 23 одиниці чисельність працівників Мінрегіонбуду. Документом також врегульовані питання передачі частини бюджетних призначень, передбачених у Державному бюджеті на 2010 рік на забезпечення діяльності від Мінекономіки до Мінрегіонбуду у зв’язку з перерозподілом функцій.

               Довідково:

Постанова КМУ від 16 транвя 2007 року № 750 визначає Мінрегіонбуд головним (провідним) органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань забезпечення реалізації державної регіональної політики і політики у сфері будівництва, архітектури та містобудування, удосконалення адміністративно-територіального устрою України.


Комментариев: 0    Просмотров: 303

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus