Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Володимир Яцуба: 70 млн. грн. на житло для інвалідів війни буде профінансовано вже в червні місяці

Володимир Яцуба: 70 млн. грн. на житло для інвалідів війни буде профінансовано вже в червні місяціОчільник відомства нагадав, що Законом України «Про державний бюджет України на 2010 рік» на забезпечення житлом зазначеної категорії громадян за рахунок коштів загального фонду Мінрегіонбуду передбачено видатки у обсязі 140 400 тис. гривень.

«Порядок використання цих коштів затверджено Постановою Кабінету Міністрів. Помісячним розписом фінансування за цією бюджетною програмою на червень місяць заплановано видатки в обсязі 70 млн. гривень. Питання дійсно важливе для суспільства. Але я вкотре можу вас запевнити, що ми виконаємо всі зобов’язання відповідно до прийнятих програм та їх фінансування. Наразі продовжується робота щодо розподілу бюджетних коштів між регіонами, формування мережі та організації придбання житла» – повідомив Володимир Яцуба.

 

Довідково:

Стаття 46 Житлового кодексу Української РСР передбачає, що інвалідам Великої Вітчизняної війни жиле приміщення надається поза чергою.

Кабінетом Міністрів України прийнято рішення про забезпечення житлом інвалідів І групи в рамках святкування 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років (пункт 23 доручення Уряду від 03.04.2010 № 17440/0/1-10).
Комментариев: 0    Просмотров: 219

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus