Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Українцям не варто розраховувати на іпотеку

Українцям не варто розраховувати на іпотеку

Українцям не варто розраховувати на іпотеку

Зараз отримати кредит на покупку житла можна під 18-20% річних і максимум на десятиліття. Тоді як більш прийнятними умовами для нашої країни були б 10% строком на 25-30 років. Тільки при таких показниках ринок іпотечного кредитування запрацює, кажуть аналітики. Проте на це необхідно багато часу.

Експерт: "Ми не вийшли ще з кризи, і про другу хвилю вже говорять. Але я вважаю, що в 2011 році такі умови кредитування в Україні неможливі."

Утім, криза не єдина причина згортання іпотеки. Українські банки не мають доступу до дешевих закордонних грошей, а отже і джерел для зниження кредитних ставок. Інвестори просто не зацікавлені вкладати у вітчизняні фінустанови.

Банкір: "Аксіома дуже проста: якщо ми тільки будемо мати можливість отримувати закордонні гроші під 5-6%, то споживач може сподіватись на кредити по 10%."

Запустити іпотеку в Україні можна. Для цього потрібно продовжувати співпрацю з МВФ, що стане позитивним сигналом для інвесторів. не менш важливо також відновлювати економіку країни, яка автоматично живить будівельний ринок.

За матеріалами УБР (Александр Мельников).


Комментариев: 0    Просмотров: 824

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus