Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Українцям дозволили включити в податкову знижку іпотеку

Українцям дозволили включити в податкову знижку іпотеку

Українцям дозволили включити в податкову знижку іпотеку

Рівень інфляції у межах 10 % та стабільна гривня сприятимуть зниженню ставок за іпотечними кредитами до 15 % річних уже до кінця 2011 р., прогнозують експерти.

За реалізації такого оптимістичного сценарію потенційні позичальники швидше наважаться на отримання коштів. Додатковим стимулом має стати і фіскальна конституція. Вона передбачає можливість віднесення до податкової знижки видатків фізичної особи за іпотечним кредитом не протягом одного року, як раніше, а упродовж десятиліття. Тобто у цей період держава частково компенсуватиме сплачені відсотки. Єдина умова - квартира має бути єдиним місцем проживання.

"Фізична особа може включити в суму податкової знижки частину відсотків по іпотечному кредиту протягом 10 років поспіль, починаючи з року коли об'єкт житлової іпотеки був придбаний, або коли побудований об'єкт житлової іпотеки переходить у власність цієї фізичної особи і починає використовуватися ним як основне місце проживання", - коментує Анастасія Гуменюк, адвокат юридичного бюро.


Комментариев: 0    Просмотров: 950

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus