Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Молодіжне іпотечне кредитування у повній мірі працюватиме після виборів

Молодіжне іпотечне кредитування у повній мірі працюватиме після виборів
Я знаю, що сьогодні студентам живеться дуже важко, вони важко готуються до дорослого життя, тому стипендію, яку ми вже один раз підняли на початку 2008 року, після кризи ми зробимо ще більш достойною, як ми домовлялися на всіх наших зустрічах. Я знаю, що ми повернемось до наших планів, зруйнованих сьогодні кризою, і студенти зможуть купити собі квартири у кредит під мінімальні відсотки. І потім зможуть протягом 20-25 років виплачувати їх без усілякої застави, - запевнила вона.

Юлія Тимошенко згадала: Коли я починала своє життя, то ми всімох жили в одній квартирі, ми мріяли, як стати на ноги і придбати своє перше житло, свої квадратні метри. Я дуже добре пам’ятаю, що усе своє свідоме життя зі своєю мамою і нашими близькими людьми я прожила у хрущівці. Я дуже добре знаю, що таке жити без води, газу чи тепла. І саме тому я покладу край цьому.

Звертаючись до студентів, Юлія Тимошенко додала: Я не можу не згадати, коли була студенткою і ночами ходила на шинний завод, я розвантажувала шини, які були удвічі більші, ніж я. Це я робила, щоб можна було нормально жити нашій маленькій родині, щоб вчитися і отримати ті знання, які дали змогу мені пройти мій життєвий шлях.


Комментариев: 0    Просмотров: 370

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus