Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Інвестори "Еліта-Центру"хочуть відшкодування інвестицій

Інвестори "Еліта-Центру"хочуть відшкодування інвестицій

Про це «Українським новинам» повідомила громадська організація Центр правозахисту, що об`єднує обдурених інвесторів Еліта-Центру.
 
Організація відзначає, що Київська міська державна адміністрація подала на розгляд Київради 2 проекти рішення про відшкодування інвестицій: один - рекомендований комісією Кабміну і узгоджений з інвесторами, другий - розроблений міськадміністрацією, але не узгоджений з інвесторами.
 
На думку Центру правозахисту, другий проект віддаляє інвесторів від вирішення їніх проблем.
 
Голова правління організації Юрій Федоренко пояснив, що цей проект, який передбачає переуступку інвесторами Київміськадміністрації їхнього права вимоги на отримання житла, не передбачає підписання між сторонами мирової угоди.
 
Тобто, за словами Федоренка, після переуступки Київміськадміністрація отримає право виступати позивачем у суді від імені інвесторів, але в той самий час вона залишиться цивільним відповідачем за позовом.
 
Що це означає для потерпілих? Тільки те, що у вироку суд, вирішуючи долю наших цивільних позовів, встановить відсутність з нашого боку якихось претензій до КМДА, - вважає Федоренко.
 
Також він повідомив, що урядова комісія рекомендувала Київміськадміністрації винести на розгляд Київради узгоджений з комісією порядок відшкодування інвестицій постраждалим інвесторам.
 
Як повідомлялось, у червні Київміськадміністрація запропонувала Київраді дозволити їй укладати з інвесторами Еліта-Центру договори про переуступку їхнього права вимоги на отримання житла.
 
У 2007 році Київміськадміністрація вибрала холдингову компанію Київміськбуд інвестором будівництва 14 житлових будинків з виділенням в них 25% житлової площі вкладникам Еліта-Центру.
 
За даними міськадміністрації, в результаті будівництва житла на всіх 14 ділянках Київміськбуд передасть вкладникам Еліта-Центр близько 50 тис. кв. метрів.


Комментариев: 0    Просмотров: 149

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus