Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow “Київміськбуд” просить допомоги у Президента

“Київміськбуд” просить допомоги у Президента
Національний банк має виділити для цього мільярд гривень. А Державна іпотечна установа видаватиме їх у вигляді кредитів на житло під 14 відсотків річних. Кабмін президентську схему під сумнів поставив. Кажуть – ніхто під такі відсотки не братиме.

Київ. Будівельний майданчик Осокорки північні. Тут два роки тому почали будувати висотні будинки. Але довести їх до ладу грошей не стало через кризу. Недобудували геть трохи. Десь поверх, десь два. Тепер “Київміськбуд” просить допомоги у Президента.

Петро Шилюк, президент “Київміськбуду”: “Тут не продано порядка 30 квартир а 70 припустимо продано і щоб його закінчити потрібно все ж таки державну підтримку, бо дуже важко”.

Голова держави про проблеми галузі в курсі. Каже весь його президентський строк на державні кошти чомусь будували дороге житло і віддавали його чиновникам та ще й безплатно.

Віктор Ющенко, Президент України: “Ми живемо так як жили в листопаді 17-го року в 20-их роках в 70-их чи в самий розгул комуністичного режиму, коли ми пробуємо з державного бюджету давати службові подарунки десяткам тисяч людей”.

Тепер Ющенко вирішив зглянутись на простих людей. Попросив Нацбанк виділити мільярд гривень Державній іпотечній установі. Голова Нацбанку просто на свіжому повітрі мовчки погодився. Тепер на цей мільярд видадуть кредити населенню на купівлю квартир в недобудованих будинках. Президент “Київміськбуду” в захваті.

Петро Шилюк, президент “Київміськбуду”: “Випущені акції, але ці акції повинен хтось перетворити в кошти, саме для цього була потрібна згода Нацбанку”.

У Кабміні президентську ініціативу вже розкритикували. Міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко каже - таких іпотечних кредитів на житло ніхто не братиме.

Квадратний метр у цих будинках на Осокорках той же “Київміськбуд” зараз продає в середньому за 1100-1200 доларів США.


Комментариев: 0    Просмотров: 154

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus