Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Суд повернув "Київміськбуд" киянам

Суд повернув "Київміськбуд" киянам

Суд повернув

2 березня 2011 року Вищий господарський суд України підтвердив право власності територіальної громади Києва на 80% акцій АХК "Київміськбуду". Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"Особи, які намагалися привласнити цей актив, повідомляють ЗМІ про свої наміри продовжувати судові процеси щодо акцій "Київміськбуду", що належать місту, але ми ставимося до цього спокійно. І правда, і закон - на нашій стороні", - заявив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Він нагадав, що 24 лютого цей же суд визнав легітимність загальних зборів акціонерів, що відбулися 5 жовтня 2010 року за участю представників головного управління комунальної власності КМДА.

"Дуже важливо, що нині це підприємство працює, нове керівництво приводить його в порядок, воно демонструє здатність виконувати великі серйозні завдання. Такі, як, наприклад, завершення реконструкції НСК "Олімпійський" до Дня Незалежності України", - зазначив Пузанов.

Нагадаємо, влітку 2010 року стало відомо про спробу продажу в 2009 році пакету акцій АХК "Київміськбуд" у розмірі 80% за 114 млн грн компанії ТОВ "Новий регіон". Генеральна прокуратура оскаржила цю угоду в суді. 29 жовтня 2010 р. Господарський суд Києва визнав право власності територіальної громади міста на 80% акцій, а 18 січня Київський апеляційний господарський суд підтвердив це рішення.


Комментариев: 0    Просмотров: 857

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus