Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Харків та Вишгород першими сформують реєстр поліпшення житла

Харків та Вишгород першими сформують реєстр поліпшення житла

Харків та Вишгород першими сформують реєстр поліпшення житла

Першими, хто розпочне роботу над формуванням Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, стануть міста Харків та Вишгород. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Віктор Тихонов. За його словами, пілотні проекти стартують вже в квітні місяці.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Віктор Тихонов зазначив, що міста спеціально не вибирали. "До міністерства звернулися з відповідною пропозицією міські голови Харкова та Вишгорода. Вони заявили про готовність розпочати роботу над Реєстром і ми вітаємо таке рішення", - сказав урядовець. Вже завтра, за словами Віце-прем’єр-міністра, до цих міст Міністерство відряджає своїх фахівців для проведення консультацій.

Урядовець також повідомив, що адміністратором Реєстру планується визначити Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, який знаходиться у сфері управління Мінрегінбуду. "Вже готується відповідний наказ і найближчим часом він буде підписаний", - додав Віктор Тихонов.

Нагадаємо, згідно з урядовою постановою, схваленою на початку березня цього року, Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов має бути сформовано до 1 січня 2012 року. Реєстр, на думку Віктора Тихонова, забезпечить прозорість та громадській контроль за розподілом житла.

Реєстр являтиме собою автоматизовану інформаційну систему збирання, накопичення, надання, захисту та обліку інформації про громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Держателем Реєстру буде Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.


Комментариев: 0    Просмотров: 655

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus