Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У Києві крадуть документи щодо скандальних будівництв?

У Києві крадуть документи щодо скандальних будівництв?

У Києві крадуть документи щодо скандальних будівництв?

Міська влада пропонує столичним мешканцям провести повторну телефонну лінію з приводу скандальних будівництв. 
Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Леонід Новохатько під час телефонної конференції в газеті «Комсомольська правда в Україні», інформує кореспондент «України Комунальної». 
«У День захисту пам’яток історії та культури, 18 квітня (провести телефонну лінію - ред.). Я пропоную зустріч у тому ж форматі і я проінформую людей з приводу ситуації навколо цих об’єктів, - пообіцяв чиновник. - Я тиждень тому брав участь у засіданні гуманітарної ради при Президентові України. Усі бачили «температуру» питання».
Як повідомив Новохатько, сьогодні, 23 березня, відбулася профільна нарада у голови КАДА Олександра Попова.
«У чому проблема цього і аналогічних об’єктів, в тому числі і скандальної «Театральної»? Відсутність документів. Частина документів, як я розумію, була спеціально знищена, викрадена, вивезена або просто кудись поділася, - пояснює чиновник. - Причому те саме стосується великого ряду об’єктів. Таким чином, значна кількість суперечливих будівництв, з точки зору юридичної і формальної, були законні в момент початку і навіть залишаються такими на сьогодні».
Свою думку Л.Новохатько аргументує тим, що у забудовників грамотні й високооплачувані адвокати, які балансують на межі законодавства.
«Наприклад, на Театральній дозвіл дали в ГАСК (Державна інспекція архітектурно-будівельного контролю - ред), який було відкликано. Але ми сьогодні з вами говоримо, що воно відкликане.. Але якщо завтра вони до суду подадуть, то я не впевнений як відреагує суд на скаргу забудовника. На сьогодні десятки земельних ділянок були відведені не за рішенням Київради, а саме суду», - констатує він.


Комментариев: 0    Просмотров: 841

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus