Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow У центрі столиці руйнується будинок

У центрі столиці руйнується будинок

У центрі столиці руйнується будинок

Через будівництво готелю в центрі міста почав руйнуватися будинок, що стоїть поруч. Як повідомляєЛігаБізнесІнформ, будинок по вул. Госпітальна, 2 побудували 50 років тому для працівників міськвиконкому і функціонерів київського «Динамо». Квартири в ньому до цих пір вважаються елітними. Але через те, що по сусідству почали забивати палі фундаменту багатоповерхового готелю, по стінах житлового будинку пішли тріщини.

За даними Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, будівництво незаконне - забивати палі замовників проекту ніхто не уповноважував, у них є дозвіл лише на підготовчі роботи. Нелегальний початок будівельних робіт могли б і не помітити. Будинок затріщав від того, що будівельники випадково знесли опорну стіну. Втім, інженер компанії-забудовника пояснює це тим, що стіна обвалилася сама.

За словами в.о. голови Інспекції державного архітектурного будівельного контролю Сергія Кучера, за такі дії компанію можуть лише позбавити ліцензії. «Я майже на 99% впевнений, що проектанта на цьому об'єкті ліцензії ми позбавимо», - заявив він.

Втім, будівництву все одно бути - готель будують для Євро-2012. Тому роботи поновляться, як тільки відновлять підпірну стіну і знайдуть нових проектувальників.

Ремонт у будинку обіцяють зробити за рахунок компанії-забудовника.


Комментариев: 0    Просмотров: 419

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus