Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Тимчасові споруди у Києві перевірять на легальність

Тимчасові споруди у Києві перевірять на легальність

Тимчасові споруди у Києві перевірять на легальність

Відповідно до розпорядження Київської міськдержадміністрації, Головному управлінню містобудування та архітектури доручено до 20 травня 2011 року узагальнити інформацію про кількість встановлених тимчасових споруд у Києві та створити електронну базу даних тимчасових споруд.

Про це кореспонденту «України Комунальної» повідомили у прес-службі КМДА.

Також передбачено підготовку комплексної схеми розміщення таких споруд у місті, зокрема, започаткувати розробку відповідної частини паспортів вулиць, що стосується розміщення тимчасових споруд як складової частини комплексної схеми розміщення ТС.

Так, до 30 червня цього року фахівці Головного управління мають розробити відповідні частини паспортів вулиць у центральній частині міста та головних магістралей (перша черга). До 31 липня 2011 року – розробити відповідні частини паспортів вулиць у межах другої черги.

Крім того, до 1 червня буде підготовлено адресний перелік тимчасових споруд, розміщених у центральній частині міста та головних магістралях, встановлених самовільно, без будь-якої дозвільної документації, та затверджено план комплексних заходів для їх демонтажу. До останніх буде віднесено ТС, які:

– встановлені під час дії мораторію;

– споруди, розміщення яких викликає обурення громадян;

– встановлені в зоні ЄВРО-2012 (1,5 км) та метрополітену (20 м від входу/виходу);

– встановлені за підробленими документами та взагалі без документів;

– розміщені поблизу навчальних закладів та в зонах культових споруд, пам'ятників, у зелених зонах тощо.

Головному управлінню контролю за благоустроєм доручено до 30 квітня 2011 року провести перевірку встановлених тимчасових споруд на предмет наявності дозвільної документації (договір оренди землі, дозвіл, ордер або інший дозвільний документ) на їх встановлення, терміну дії дозвільного документу, та надати інформацію про кожну тимчасову споруду до Головного управління містобудування та архітектури. Також Головне управління контролю за благоустроєм надасть інформацію щодо кількості встановлених тимчасових споруд станом на 1 березня 2011 року з зазначенням місця розташування, площі та виду діяльності.


Комментариев: 0    Просмотров: 823

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus