Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Будівельний патруль повертається на будмайданчики

Будівельний патруль повертається на будмайданчики

Будівельний патруль повертається на будмайданчики

У зв’язку зі зростанням рівня виробничого травматизму у будівельній галузі України, Держгірпромнагляд запроваджує рейди будівельного патруля на об’єкти будівництва.

Як повідомляє прес-служба відомства, державні інспектори з нагляду у будівництві та котлонагляді проводитимуть позапланові перевірки без попереднього повідомлення про це керівників підприємства. Це передбачає оперативне реагування органів державного нагляду на фактори ризику, які становлять загрозу життю та здоров’ю робітників, шляхом заборони проведення будівельних робіт на об’єктах.

Також, з метою створення безпечних умов праці на будівельних об’єктах Євро-2012, за кожним об’єктом чи групою об’єктів будівництва буде закріплено відповідальних осіб за організацію державного нагляду.

У разі виявлення повторних порушень умов виданих дозволів суб’єктом господарювання, а також настання нещасних випадків зі смертельним наслідком, якщо їх причиною стало недодержання умов дозволів, Держгірпромнагляд ініціюватиме перед державними органами ліцензування питання про анулювання ліцензій на проведення будівельних робіт.


Комментариев: 0    Просмотров: 486

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus