Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Біля метро «Лівобережна» побудують 86-поверховий хмарочос

Біля метро «Лівобережна» побудують 86-поверховий хмарочос

Колишній головний архітектор столиці здивує Київ 86-поверховою висоткою. Біля станції метро «Лівобережна» може вирости висотка. Архітектурна майстерня Сергія БАБУШКІНА, колишнього головного архітектора Києва, подала на розгляд містобудівної ради столиці передпроектні пропозиції з будівництва 86-поверхового торгово-розважального комплексу на вул. Микільско-Слобідській у Дніпровському районі, повідомляє “proUA” з посиланням на “Дело”.

Як повідомила архітектор проекту Марія СУСЬКА , загальна площа комплексу складе близько 380 тис. кв. м, а його висота перевищить 400 м. У комплексі планується розмістити офісні, торгові і розважальні об`єкти, а також житлові апартаменти і паркінг на 1750 машиномісць. Початок будівництва намічений на весну 2007 року.
Тим часом Міністерство будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства нещодавно припинило видачу дозволів на експериментальне висотне будівництво будівель вище 25 поверхів, для яких ще не розроблена нормативна база. Крім того, відомство пропонує заборонити головним архітекторам та їх заступникам займатися проектуванням об`єктів у тих населених пунктах, де вони здійснюють свої повноваження.
У Мінбуді пояснили, що заборона стосується тільки житлових будівель. «А оскільки прецедентів такого висотного будівництва торгово-розважального комплексу ще не було, отже, немає і заборон», — говорить заступник начальника управління архітектурно-конструкторських та інженерних систем міністерства Анатолій НЕЧИПОРУК. На його думку, влада міста часто потурає подібним будівельним починам.
Олексій САВ’ЯК, директор компанії «Майк», замовника будівництва, запевняє, що висотність будівлі не повинна лякати киян, оскільки передбачається глибокий фундамент. Будувати висотку, за його словами, швидше за все, будуть українські компанії. «А якщо досвіду або можливостей не вистачить, оголосимо тендер і залучимо якісь зарубіжні компанії», — відзначає САВ’ЯК.
За його розрахунками, вартість проекту складе кілька десятків мільйонів доларів. Фінансувати будівництво буде «Майк», залучаючи позикові кошти банків. «Зараз ми працюємо з Ощадбанком. Потім, можливо, буде консорціум», — уточнює САВ’ЯК.
Архітектурна майстерня Сергія БАБУШКІНА — автор низки об`єктів у Києві, зокрема скандально відомого житлового будинку на вул. Грушевського, 9-а , офісних центрів «Леонардо» і «Поділ Плаза », а також проектів кількох готелів у центрі міста, реконструкції готелю «Русь» і будівництва 65-поверхового корпусу в його складі. Крім того, ця компанія розробила проект 40-поверхового торгово - розважального центру на площі перед спорткомплексом «Олімпійський». Згодом проект був перероблений, а висота будови знижена до шести поверхів.

http://www.proua.com/


Комментариев: 0    Просмотров: 197

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus