Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Київ: Мешканці Дарниці намагаються врятувати озеро від забудови

Київ: Мешканці Дарниці намагаються врятувати озеро від забудови

Два роки поспіль забудовники намагаються засипати щебенем та піском дванадцять з половиною гектарів водойми. За планом тут мають звестИ чотири висотки. Утім тамтешні мешканці два роки ведуть активну переписку з відомствами та установами щодо порятунку озера. Замість високоповерхівок - городяни бачать тут рекреаційну зону. Лебедине має підземні джерела. І вода у ньому жива. Проте озеро, за словами мешканців, навмисне доводять до стану технічного відстійника. Фахівці запевняють,якщо водойму таки засиплють - її джерела підтоплять лінію метрополітену, розташовану поруч. Все це ініціативна група виклала у резолюціїї громАдських слухань, що відбулися у районі. Дарничани, зокрема, вимагають збереження водойми і надАння їй статусу озера . Вони вважають за необхідне утворити навколо нього  захисну смугу.  Резолюцію  дарничан підтримують і депутати райради. Натомісь місцева адміністрація, кажуть люди,  переконує, що  озеро - штучне, утворюється від талого снігу та дощових вод, а кущі та дерева навколо нього - самосій. Мовляв, нічого вартого уваги.

Олександр Рожко, ініціативна група мешканців: Дарницька державна адміністрація отримавши ці земельнгі ділянки, які між іншим ніде не позначені. Інформація про них носить закритий характер. Ми не знаємо де ці ділянки починаються, де вони закінчуються. Але дивує інше, що Дарницька державна адміністрація веде себеяк суто комерційна структура. Приячому заангажована - отримавши дозвіл на ці ділянки від киїхвської міської ради вони одразу передають ці земельні ділянки комерційним структурам.

Карамбович Тамара, депутат Дарницької райради: Уявіть себе як в це озеро , яке має підземне джерела живлення висипати сотні тисяч кубоментрів каміння, щебенню піску то безумовно ці джерела вони почнуть собі шукати десь куди піти. І вони підуть під лінію метро, яка проходить тут.

Заступниця голови Дарницької адміністрації Майя Устименко, яка представляла владу на громадських слуханнях,  по телефону заявила, що район усіляко підтримуватиме ініціативи мешканців за збереження Лебединого та надання йому статусу рекреаційної зони. Такої позиції , запевняла вона, дотримується і керівник району. 


Комментариев: 0    Просмотров: 187

Новости по теме:

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus