Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Кияни стали на захист столичного парку на ДарниціУ столиці в районі Дарниця кияни захищають парк від вирізання. Взимку спиляли сосни. Навесні місцеві жителі висадили молоді садженці. Забудовник знищив і їх, засипавши майданчик щебенем. Прокуратура у діях лісорубів криміналу не знайшла. Місцеві жителі готові прикувати себе до вцілілих дерев і собою врятувати життя зелені.

Столітні сосни позрізали ще взимку. Місцеві активісти повисаджували молоді деревця. Вирубали і їх. Замість зелені насипали купи щебеню.

Місцеві жителі - проти знищення зелених насаджень. Активісти запевняють – забудовник отримав землю в оренду за підтримки міської влади.

Прокуратура Дніпровського району криміналу у діях лісорубів не знайшла. Справу закрили. Господарський суд столиці вимагає від мерії оформити власність на землю.

Власник ділянки працює в режимі секретності. Ночами, під прикриттям кремезних охоронців – скаржаться захисники парку. Із журналістами не спілкується. Тому активісти з Дарниці вимагають від влади припинити свавілля. У парку імені Малишка ще 20 гектарів лісу. Люди готові прикувати себе до вцілілих дерев.
Комментариев: 0    Просмотров: 155

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus