Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Міська влада готова судитися із забудовниками

Міська влада готова судитися із забудовниками


оловний архітектор столиці Сергій Целовальник має завуваження до концепції генерального плану забудови столиці. Про це він розповів кореспонденту «Вечірнього Києва» під час перерви засідання архітектурно-містобудівної ради, що відбулося у середу.

« Зараз розробляється концепція генерального плану, яку розглянули на попередньому засіданні містобудівної ради, у Міністерстві регіонального розвитку та представили на громадське обговорення в Спілці архітекторів, показали в залі КМДА. Відразу скажу – такі роботи розглядати публічно дуже важко, адже навіть професіонали у цій галузі не завжди встигають помітити недоліки в роботі. Тож побоювання громадськості я як спеціаліст цілком поділяю. Маю певні зауваження по концепції, і по цим зауваженням триває робота. Зокрема, мене не задовольняє, що в місті існують будівельні майданчики, які були затверджені в концепції з порушеннями, тому документи по ним будуть переглядатися з точки зору подальшого розвитку міста» - зазначив він.

За словами Сергія Целовальника, справи будь-яких будівельних майданчиків, що зведені з порушенням законодавства, залежно від того, наскільки це впливає на перспективу розвитку міста, будуть детально розглядатися. Не виключено, що місто буде виступати проти забудовників в суді і вирішувати питання фінансової компенсації.

Головний архітектор Києва також висловив своє позитивне ставлення до протестів громадян міста проти незаконних забудов, проте зазначив, що іноді виступаючі роблять це, не розібравшись до кінця в ситуації.  «Я буду боротися за те, щоб забудовники міста, особливо його історичного центру, не відступали від головної концепції і не порушували цілісність Києва», - зауважив Целовальник і додав, що одним з головних напрямів його роботи є знаходження рішень, які будуть задовольняти всіх – і киян, і забудовників, і місто.


Комментариев: 0    Просмотров: 191

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus