Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Мер відкупився землею?

Мер відкупився землею?Так, за словами голови фракції БЮТ Тетяни Меліхової, на найближчій сесії Київради більшість Леоніда Черновецького та Віктора Януковича хоче одним голосуванням роздати 23,4 га землі на столичному шосе підставним особам.

“Чому ми переконані, що це підставні особи? Тому що більше 200 клопотань не містить або реєстраційного номеру, або дати подання. Хіба це схоже на законні підстави наділяти земельними ділянками невідомо кого? Ні!” - наголосила Меліхова.

Вона додала, що у травні 2007 року ця ж земельна ділянка площею 24,26 га була відведена товариству з обмеженою відповідальністю “ОСТА-ПЛЮС” для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на Столичному шосе (27-й км) у Голосіївському районі Києва.

За словами Мелехової, уся ця територія належала Лісопарковому господарству “Конча-Заспа” і була переведена з категорії земель лісового фонду до земель запасу житлової та громадської забудови, вилучена з Програми зеленої зони міста Києва до 2010 року.

“Це рішення настільки зухвале, що виглядає виключно як політичний хабар Черновецького, який має убезпечити його від дострокових перевиборів у травні місяці”, - сказала депутат.

Вона повідомила, що депутатська фракція БЮТ звернулася до Генпрокуратури, МВС з проханням розглянути згідно з діючим законодавством зазначені факти маніпуляцій з київською землею.

Нагадаємо, заступник голови міськадміністрації Олександр Луцький заявив, що Київська міськдержадміністрація розраховує відновити проведення аукціонів з продажу земельних ділянок в лютому-березні 2010 року.

Окрім того він зазначив, що порядок проведення земельних аукціонів не прописаний законодавчо, тому їхнє проведення до законодавчого врегулювання є ризиком для мерії.


Комментариев: 0    Просмотров: 184

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 43 м2 до 261 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus