Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow На столичному Олімпійському починається найскладніший етап будівництва

На столичному Олімпійському починається найскладніший етап будівництваУ середу на стадіоні НСК “Олімпійський” розпочали монтувати першу колону. Вісімдесят таких конструкцій утримуватимуть навіс над трибунами стадіону. Встановити всі колони планують до дев’ятого липня.

Процес монтування першої колони триватиме тридцять чотири години. Далі ставитимуть наступні. Ще дві колони незабаром прибудуть на київський стадіон із дніпропетровського заводу “Майстер-Профі-Україна”.

Планується, що з найближчої суботи цей процес буде безперервним. І хоча першу колону мали поставити ще на початку року, фахівці обіцяють, що подальші роботи триватимуть згідно з графіком. “Передбачали, що одну колону ставитимуть протягом кількох діб. Але за рахунок того, що паралельно працюватиме чотири бригади, можна буде це робити за день”,— пояснив головний інженер “Київміськбуду” Олександр Галицький. За його словами, на якості це аж ніяк не позначиться. Для забезпечення відповідності конструкцій стандартам якості, 7 березня на заводі у Дніпропетровську було виконано перше тестове складання шести колон. За підсумками контрольних замірів німецькі спеціалісти з компанії GMP підтвердили правильність виготовлення та складання металоконструкцій.

Колона триматиме верхні й нижні стиснуті кільця, на які буде вмонтовано вантові системи з мембраною. Коли температура висока, кільця, а з ними і колони, розширюються, а при низькій — звужуються і складаються. Такої конструкції в Україні ще не виготовляли. Вітчизняним спеціалістам разом з іноземними вдалося створити унікальний проект, який повністю відповідає вимогам УЄФА і враховує всі особливості НСК “Олімпійський”.
Наразі, за словами фахівців, головною умовою ефективної реконструкції стадіону є стабільне фінансування будівельно-монтажних робіт. Вартість монтажу всіх вісімдесяти колон становить 727,2 млн грн.

Щоб у столиці гідно провести фінальну частину футбольного чемпіонату, все можливе робить і міська влада. “Я переконаний, що київська вдада на найвищому рівні підготує столицю України до Євро-2012. Для цього в нас є всі ресурси”,— наголошує міський голова Леонід Черновецький. Однак, за його словами, для виконання всіх поставлених завдань потрібно, щоб і уряд сповна виконував свої зобов’язання щодо вчасного цільового фінансування відповідних програм, передает iBud.ua. У нинішніх умовах, які є найскладнішими за останніх двадцять років, столична влада регулярно виділяє гроші для підготовки міста до Євро-2012”,— зазначив мер.


Комментариев: 0    Просмотров: 195

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus