Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow На столичному Олімпійському починається найскладніший етап будівництва

На столичному Олімпійському починається найскладніший етап будівництваУ середу на стадіоні НСК “Олімпійський” розпочали монтувати першу колону. Вісімдесят таких конструкцій утримуватимуть навіс над трибунами стадіону. Встановити всі колони планують до дев’ятого липня.

Процес монтування першої колони триватиме тридцять чотири години. Далі ставитимуть наступні. Ще дві колони незабаром прибудуть на київський стадіон із дніпропетровського заводу “Майстер-Профі-Україна”.

Планується, що з найближчої суботи цей процес буде безперервним. І хоча першу колону мали поставити ще на початку року, фахівці обіцяють, що подальші роботи триватимуть згідно з графіком. “Передбачали, що одну колону ставитимуть протягом кількох діб. Але за рахунок того, що паралельно працюватиме чотири бригади, можна буде це робити за день”,— пояснив головний інженер “Київміськбуду” Олександр Галицький. За його словами, на якості це аж ніяк не позначиться. Для забезпечення відповідності конструкцій стандартам якості, 7 березня на заводі у Дніпропетровську було виконано перше тестове складання шести колон. За підсумками контрольних замірів німецькі спеціалісти з компанії GMP підтвердили правильність виготовлення та складання металоконструкцій.

Колона триматиме верхні й нижні стиснуті кільця, на які буде вмонтовано вантові системи з мембраною. Коли температура висока, кільця, а з ними і колони, розширюються, а при низькій — звужуються і складаються. Такої конструкції в Україні ще не виготовляли. Вітчизняним спеціалістам разом з іноземними вдалося створити унікальний проект, який повністю відповідає вимогам УЄФА і враховує всі особливості НСК “Олімпійський”.
Наразі, за словами фахівців, головною умовою ефективної реконструкції стадіону є стабільне фінансування будівельно-монтажних робіт. Вартість монтажу всіх вісімдесяти колон становить 727,2 млн грн.

Щоб у столиці гідно провести фінальну частину футбольного чемпіонату, все можливе робить і міська влада. “Я переконаний, що київська вдада на найвищому рівні підготує столицю України до Євро-2012. Для цього в нас є всі ресурси”,— наголошує міський голова Леонід Черновецький. Однак, за його словами, для виконання всіх поставлених завдань потрібно, щоб і уряд сповна виконував свої зобов’язання щодо вчасного цільового фінансування відповідних програм, передает iBud.ua. У нинішніх умовах, які є найскладнішими за останніх двадцять років, столична влада регулярно виділяє гроші для підготовки міста до Євро-2012”,— зазначив мер.


Комментариев: 0    Просмотров: 180

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua

Palladium

Жилой комплекс "Palladium"

Адрес: Бровары, Черняховского, 21В.

Класс: Эконом

Готовность: строящийся

Цена: от 521 $/м2

Сайт: http://www.palladiumbud.com.ua/

Святопетровский

Жилой комплекс "Святопетровский"

Адрес: Петровское, Владимирская, 2В.

Класс: Эконом

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 46.7 м2 до 154 м2

Цена: от 434 $/м2 до 462 $/м2

Сайт: http://sv-petrovskiy.kiev.ua/

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 845 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Подписка на рассылку

Выберите рассылки:

Новости, статьи, обзоры
Объекты недвижимости

Введите корректный e-mail

Следите за нами

facebook twitter vkontakte google plus