Недвижимость в Киеве и Украине - KANZAS.UA
arrow arrow arrow Найбільше турбує військових житлова проблема

Найбільше турбує військових житлова проблема

Із 29 заявників, які офіційно записалися на прийом до глави оборонного відомства, 15 попередньо отримали роз’яснення і відповіді від посадових осіб Міністерства оборони України і, задовольнившись цим, відмовилися від розгляду своїх справ Міністром оборони. Решта громадян особисто отримала відповіді Анатолія Гриценка по суті своїх звернень.
 
Слід зазначити, що більше 80% звернень порушували проблему забезпечення житлом нинішніх або колишніх військовослужбовців та членів їхніх сімей. Це свідчить про те, що на сьогоднішній день питання даху над головою тою чи іншою мірою турбує більшість людей, які сподіваються на допомогу у вирішенні своєї нагальної проблеми з боку глави оборонного відомства.
 
Але і Міністр оборони не в змозі позитивно вирішити всі житлові проблеми, особливо якщо заявник наполягає на виділенні йому житла в обхід закону. Наприклад, полковник у відставці Володимир Кучер зареєстрований у пільговій черзі на отримання житла у Київському гарнізоні під номером 1650. Але він звернувся з проханням до Міністра посприяти у прискоренні отримання житла в обхід інших черговиків.
 
“Ви ставите мене у таке становище, що я повинен порушити закон, а я цього не можу зробити, – зауважив Анатолій Гриценко. – Уявіть собі, що я прийму рішення про забезпечення житлом людини, яка стоїть в черзі 1650. А що тоді мені відповісти решті 1649 черговикам, які мають більше права на отримання квартири, ніж ви? Отже раджу спробувати отримати кімнату у гуртожитку і чекати своєї черги на отримання жила”.
 
У полковника Віктора Віннікова – інша ситуація. Його дружина має онкологічне захворювання, сам офіцер незабаром може бути звільненим з лав Збройних Сил в результаті організаційно-штатних заходів. Отже він просить надати йому службове житло. Але Анатолій Гриценко зауважив, що після звільнення службову квартиру офіцер не має права отримати по закону. Тому Міністр запропонував інший вихід: дав завдання кадровим органам знайти рівнозначну посаду для полковника Віннікова, щоб він залишився на військовій службі і міг би отримати службове житло.
 
Взагалі, при прийнятті рішень щодо звернень громадян Міністр оборони України перш за все намагався прийняти сторону заявника і максимально допомогти йому у вирішенні життєво важливого питання. Наприклад, сім’ї Лариси Синицької, дружині військовослужбовця, матері чотирьох дітей, рішенням Анатолія Гриценка у 2007 році буде надано чотирикімнатну квартиру при умові, що нинішня трикімнатна службова квартира, у якій сьогодні мешкає багатодітна сім’я, залишиться у житловому фонді Міноборони. Крім того, Анатолій Гриценко пообіцяв позитивно вирішити питання щодо прийняття на службу за контрактом сина Лариси Синицької, якому відмовляють у цьому представники командування військової частини, куди він звертався із цим проханням.
 
Слід зауважити, що під час розгляду звернень громадян виявилися деякі порушення у дотриманні квартирної черги окремими гарнізонними житловими комісіями. Тут же Анатолій Гриценко дав доручення представникам Головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони разом з членами Громадської ради при Міністерстві оборони України та заявниками перевірити виявлені порушення і надати інформацію для прийняття главою оборонного відомства рішення по припиненню зловживань.


Комментариев: 0    Просмотров: 195

Оставить коментарий:

Ваше имя:
Комментарий:

kcaptcha обновить картинку


Код введен неверно

 
Повторите ввод комментария (нецензурная лексика запрещена).


Новостройки в Украине

+ Добавить новостройку
Престиж Холл

Жилой комплекс "Престиж Холл"

Адрес: Киев, Анри Барбюса, 37/1.

Класс: Премиум

Готовность: строящийся

Площадь квартир: от 53 м2 до 270 м2

Сайт: http://www.prestigehall.com.ua

Министерский

Жилой комплекс "Министерский"

Адрес: Киев, Кондратюка, 1.

Класс: Бизнес

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 42 м2 до 205 м2

Цена: от 702 $/м2

Сайт: http://www.ministersky.ua

Арт Холл

Жилой комплекс "Арт Холл"

Адрес: Киев, Воровского, 21.

Класс: Де-люкс

Готовность: действующий

Площадь квартир: от 91 м2 до 353 м2

Сайт: http://www.arthall.ua